Bituminė Stogo Danga ONDULINE

pirkti internetu

Bituminė Stogo Danga Kaina Vilniuje onduline bituminiai banguoti lakstai-akcija
Bituminė Stogo Danga ONDULINE

Banguota bituminė stogų danga ONDULINE

Onduline bituminė stogų danga - labai lengva ir tvirta medžiaga, skirta stogams ir sienoms dengti. Ji gaminama iš bitumu prisotinto organinio pluošto, veikiant dideliam spaudimui ir temperatūrai. Onduline gamintojai suteikia 15 metų garantiją lapų hidroizoliacijai ir medžiagos struktūros nepakintamumui. Ši medžiaga patvari, ekonomiška, jos tvirtinimui nereikalingi jokie specialūs įrankiai, tik plaktukas ir vinys. Onduline stogo dangos atsparumas ekstremalioms oro sąlygoms- ypač aukštas.

Onduline bituminė stogų danga Europoje pradėta gaminti prieš 50 metų. Šiuo metu Onduline plačiai taikomas žemės ūkyje, gamyboje, pramonėje ir privačiose statybose. Ši danga parduodama daugiau nei 90-tyje šalių – nuo pusiaujo iki poliarinio rato. Pirkėjams Onduline siūlo prie aplinkos derančių keturių spalvų stogo dangą: rudą, raudoną, žalią ir juodą.

Onduline bituminė stogų danga stogo dangai praktiškai nereikia jokio aptarnavimo. Onduline yra puiki hidroizoliacija, gerai absorbuoja garsą, nerūdija ir laikui bėgant netampa trapi. Medžiaga nepūva ir atspari grybelių plėtimuisi. Ji atspari agresyviai aplinkai, daugumai chemikalų ir korozijai. Ši stogo danga yra atspari mechaniniams pažeidimams, smūgiams, o dėl kompaktiškų matmenų ją paprasta transportuoti ir sandėliuoti. Be to Onduline neturi asbesto, todėl nekenkia sveikatai nei instaliacijos metu, nei eksploatuojant patalpas.

Onduline bituminė stogų danga yra viena iš labiausiai patvarių, universalių ir ekonomiškų stogo ir sienų dangų pasaulyje.

ONDULINE stogų montavimo instrukcija
 1. Grebėstavimas
  Grebėstai turi būti sudėti tokiu atstumu, kad suteiktų pakankamą atramą lapams. (žr. lentelę kitame psl.) Naudokite šabloną vienodam atstumui tarp grebėstų išlaikyti.
 2. Pjaustymas
  Tiksliai nužymėję reikiamą ilgį, lapus pjaustykite rankiniu arba elektriniu diskiniu pjūklu. Pjaustydami ant pjūklo pastoviai užlašinkite tepalo arba vandens.
 3. Lapų išdėstymas
  Lapus pradėkite tvirtinti priešingoje vyraujančiam vėjui pusėje. Pirmąjį pirmos arba antros eilės lapą perpjaukite vertikaliai per pusę. Taip išvengsite storų siūlių tarp lapų.
 4. Vinių kalimas
  Lapų kalimui naudokite tik specialius Onduline PP vinis. Naudokite virvę arba liniuotę, kad gautumėte tiesią vinių eilę.
 5. Vinių išklotinė
  Horizontaliuose ir vertikaliuose lapų sujungimuose, viršutinio lapo viršuje bei apatinio lapo apačioje vinis kalkite į kiekvieną bangą. Lapo viduryje - į kas antrą bangą.
 6. Stogo jungimas su siena
  Stogą su siena junkite specialia Onduline stogo sienos tvirtinimo detale kaip parodyta. Jei naudojate nebanguotą skardinę detalę, į vidų dėkite plastikinę tarpinę.
 7. Nuvedimas į lataką
  Maksimalus lapo išsikišimas už apatinės atramos gali būti 7 cm. Atstumą reguliuokite pagal lietaus nuvedimo sistemos padėtį.
 8. Laštakio naudojimas
  Laštakį naudokite tikslesniam lietaus vandens nuvedimui į lataką. Kai danga už apatinės atramos išsikiša daugiau nei 7 cm, laštakis tarnauja ir kaip atraminis elementas.
 9. Ventiliuojama tarpinė
  Ventiliuojama tarpinė naudojama ventiliuojamo stogo konstrukcijoje. Ją tvirtinkite prie apatinio grebėsto. Ji apsaugo pastogę nuo paukščių ir stambių vabzdžių ir kartu praleidžia orą.
 10. Hermetizavimo juosta
  Hermetizavimo juosta naudojama dangos - kraigo jungtyje ir dangos - laštakio jungtyje kai stogo konstrukcija neventiliuojama. Apsaugo pastogę nuo vandens, sniego, dulkių ir kt.
 11. Kraigo montavimas
  Iš pradžių pritvirtinkite viršutinę atraminę kraigo lentą. Po to pagal ją pritaikykite viršutinius grebėstus. Vinis kalkite per kraigą į kiekvieną lapo bangą.
 12. Kraigo montavimas
  Kraigą pradėkite tvirtinti priešingoje vyraujančiam vėjui pusėje. Vieną ant kito kraigus užleiskite 12,5 cm. Naudokite liniuotę, kad vinis sukaltumėte į vieną liniją.
 13. Nuožulnus kraigas
  Nuožulniam kraigui reikalingas ištisinis paklotas (po 18 cm kiekviename šlaite). Paklotą prikalkite prieš tvirtindami grebėstus ir lapus.
 14. Vėjalentė
  Šoninę lentą prikalkite sumontavę Onduline stogo dangą taip, kad lentos viršus sutaptų su bangos viršutine briauna. Po to kalkite vėjalentę šonuose ir viršuje vinis tvirtindami kas 15 cm.
 15. Vėjalentės tvirtinimas
  Nenorėdami montuoti specialios vėjalentės gali te ją suformuoti iš lapo šoninės bangos. Šoninę lentą tvirtinkite prieš kaldami stogo dangą. Lentą virš grebėsto viršaus iškelkite 30-35 mm. Tada prie jos taikykite šoninį dangos lapą.
 16. Stogo jungimas su siena
  Stogą su sieną išilgai šlaito junkite metaline stogo-sienos jungimo detale. Kaip parodyta pav.
 17. Stogo lūžis
  Stogo lūžį tvirtinkite ant ištisinio pagrindo. Stogo lūžio ertmė tarp dviejų šlaitų turėtų būti ne mažesnė kaip 6-7 cm pločio ir 7-8 cm aukščio.
 18. Skaidrus lapas
  Onduline PVC lapas gali būti tvirtinamas, kai stogas yra nešiltinamas ir suteikia natūralų apšvietimą. Prieš kaldami vinis kiekvienam jų išgręžkite 3mm skersmens skyles. Vinis į lapą kalkite bendra tvarka.
 19. Stoglangis
  Onduline stoglangis suteikia po stogu esančiai patalpai natūralų apšvietimą bei ventiliaciją. Tinka tik neapšiltintiems stogams. Stoglangio viršuje ir apačioje vinis kalkite į kiekvieną bangą.
 20. Ventiliacinis kaminėlis
  Kaminėliai yra dviejų dydžių. Kaminėlius dėkite tuo atveju, kai stogo ventiliacija per kitas stogo vietas yra nepakankama arba neįmanoma.
 21. Čerpių efektas
  Norėdami suteikti stogui ypač patrauklų akiai "Čerpių efektą" galite supjaustyti lapus po 50 cm ir dengti užleidžiant 20 cm. Tačiau tada ženkliai padidės medžiagų sanaudos.
 22. Angaro dengimas
  Minimalus pusapvalio angaro kurį dengsite Onduline medžiaga spindulys gali būti 5 m. Smulkesnes informacijos teiraukitės pas pardavejus.
Stogo nuolydis: nuo 5 iki 10 laipsnių
Atrama: Ištisinis lentų arba OSB plokščių pagrindas
Lapų išilginis persidengimas: 30 cm
Lapų šoninis persidengimas: 2 bangos
Santykinis stogo paaukštėjimas: 1/11 - 1/6
Stogo nuolydis: nuo 10 iki 15 laipsnių
Atrama: grebėstai kas 45 cm
Lapų išilginis persidengimas: 20 cm
Lapų šoninis persidengimas: 1 banga
Santykinis stogo paaukštėjimas: 1/6 - 1/4
Stogo nuolydis: 15 laipsnių ir daugiau
Atrama: grebėstai kas 61 cm
Lapų išilginis persidengimas: 17 cm
Lapų šoninis persidengimas: 1 banga
Santykinis stogo paaukštėjimas: 1/4 ir mažiau
Banguoti bituminiai lakštai ONDULINE

Bituminiai banguoti lakštai - nepakeičiama stogo danga naujų šlaitinių stogų dengimui bei senų renovacijai. Perdengiant, nebūtina nuplėšti senos stogo dangos. Dėl nedidelio lakšto svorio ir lengvo apdirbimo, stogą gali uždengti ir vienas žmogus.

Lakštai gaminama įvairių spalvų. Jeigu esanti spalva netenkina, danga lengvai perdažoma.

Būdama banguotos formos, ji yra itin stipri. Homogeninė lakšto struktūra ir banguota lakšto forma suteikia patvarumo bei standumo. Ji nerūdija ir nepūva. Bituminiai lakštai absorbuoja ir suduslina lietaus ir vėjo garsus.Pagal reikalavimus įrengtas stogas išlaiko 275kg sniego apkrovą lm2 bei 40m per sekundę vėjo jėgą.

Danga gaminama iš gamtinės kilmės medžiagų, kurios užtikrina geras higienines būsto sąlygas.

Lengva dengti netgi pačiam

Bituminius lakštus įrengti nereikia ypatingų sugebėjimų ar įrankių. Tik tokių įprastų įrankių kaip plaktukas, kreida, pjūklas, metras. Vienas lakštas sveria tik 8,5kg ir neturi aštrių kampų. Dėl to su ja lengvai susitvarko net vienas žmogus. Stogo dengimo instrukcijoje-aprašyme Jums paaiškinsime pagridinius darbo ypatumus.

Bituminius lakštus lengva perdengti bet ką

Jei nepasirinkote lakštus pirmą kartą dengiant stogą, Jūs turėtumėte ją pasirinkti perdengiant. Stogo perdengimas tampa lengvesnis, greitesnis, kadangi nereikia nuplėšti senosios dangos. Bituminiais lakštais galima dengti ant senos, turincios tvirtą pagrindą stogo dangos. Jei paviršius ganėtinai lygus, nereikia jokio papildomo pasirengimo, tiesiog prikalate vinimis lakštus. Esant nelygiems paviršiams, tokiems kaip banguoto metalo stogai, reikėtų naudoti lystveles paviršiui išlyginti. Po to lakštai tvirtinami ant grebėstų.

Žymos:
Čerpės Stogo dangos Čerpės kaina Stoglangiai Stogo langai

Atgal
Visos akcijosSiųsti užklausimą Pildyti užsakymą Kaip pirkti
Akcijų prenumerata
KAIP PIRKTI?

PREKYBOS CENTRE

 • Vedrana prekybos centreprekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreapmokėjimas vietoje
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreprekes jūsų bagažinėje
 

TELEFONU

 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės telefonuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

INTERNETU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

GALIMYBĖ PIRKTI LIZINGU

 • Prekės internetulizingo sutarties pasirašymas prekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 
 

ATSISKAITYMAS SU KURJERIU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • arba
 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 • Vedrana prekybos centre
 • atsiskaitymas su kurjeriuatsiskaitymas su kurjeriu
 
 
MES NE ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ - MES TIKROJI PARDUOTUVĖ INTERNETE
© 2008 UAB "Vedrana".