Cemento drožlių plokštės CETRIS

 cedral dailylentes akcija cemento drozliu plokstes10 mm cemento drozliu plokstes

Glotnaus pilkos spalvos paviršiaus cemento drožlių plokštės. Gaminamos standartinio storio – 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 mm – plokštės. Atskiru susitarimu galime pristatyti 34, 36, 38 ir 40 mm storio cemento drožlių plokštes. Standartinis plokščių dydis – 3350 x 1250 mm. Mūsų įmonė pristato pagal užsakovo nurodytus dydžius supjaustytas plokštes apvalintomis ar 45° kampu nupjautomis briaunomis. Plokštės, kurių storis nuo 12 mm, frezuojamos su grioveliu, o kurių storis nuo 16 mm – su įlaidu ir grioviu. Galima iš anksto išgręžti plokščių angas.

Prekiuajame neribotais kiekiais; visada turime sandelyje; esame KAINŲ LYDERIAI

Cemento drožlių plokštės cetris neribotais kiekiai, skirtingų storių ir matmenų, visada turime sandelyje.

Cemento ir pjuvenų plokštės

Šiuo metu naujose statybose, kapitalinėse rekonstrukcijose ir remontuojant butą paprasčiausiame stambiaplokščiame name, statybų profesionalai rekomenduoja įvairias plokštes, į kurių sudėtį įeina medžio antrinė žaliava (pjuvenos, drožlės, dulkės). Plokštės - nepakeičiama statybinė medžiaga visoms be išimties konstrukcinėms detalėms – grindims, pertvaroms, laiptams, įvairiems atitvėrimams. Ši medžiaga populiari dėl kelių labai svarbių savybių – nedidelio svorio, lengvo apdirbimo, kainos. Tai faneros plokštės, medžio drožlių plokštės (MDP), orientuotųjų skiedrų plokštės (OSB), cemento ir pjuvenų plokštės (CETRIS) ir kitos panašios statybinės medžiagos. Kiekviena iš šių medžiagų turi tik joms būdingų specifinių privalumų. Šį kartą kelios pastraipos apie vieną iš plokščių rūšių - cemento ir pjuvenų plokštes.

Viena iš pjuvenų plokščių rūšių

Jau trečiajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje statybose buvo pradėta taikyti cemento ir medžio pjuvenų maišymo technologija. Ir tik 1967 metais Švedijoje buvo atidaryta presuotų cemento-drožlių plokščių gamykla.

Cemento ir pjuvenų plokštes gamina daugelis firmų. Iš esmės jos skiriasi tik sudėtinių dalių proporcijomis ir prekės ženklu. Šiame straipsnyje remsimės čekų gaminamomis CETRIS plokščių savybėmis ir pritaikymo galimybe.

Sudėtis

Cemento ir drožlių plokštės gaminamos presuojant ir fermentuojant medžio drožlių vandeninį mišinį, portlandcementą ir specialius priedus. Naudojamos ten, kur būtina priešgaisrinė apsauga, keliami ekologiniai ir higieniniai reikalavimai.

Cemento ir pjuvenų plokštės gaminamos presuojant medžio pjuvenų masę, specialiuose agregatuose sumaišytą su Portlendo markės cementu. Šios plokštės susideda iš 63% pjuvenų, 25% cemento, 10% vandens ir 2% hidratinių priedų. Dažnai klaidingai manoma, kad tik viršutinė plokštės dalis įmirkyta cemento tirpale. Cemento ir pjuvenų plokštė per visą savo plotį esti vienalytė savo sudėtimi.

1.  Pjuvenos

2.  Cementas

3.  Vanduo

4.  Hidratiniai priedai

Savybės

Cemento ir pjuvenų plokštės naudojamos ten, kur reikia didesnio statinio ar konstrukcinės dalies atsparumo, tvirtos konstrukcijos ir atsparumo drėgmei. Be to, šios plokštės atsparios esant įvairiems klimato pokyčiams, dideliam šalčiui, drėgniui, ant jų nesikaupia pelėsis. Komentaras dėl garso izoliacijos - 8 mm plokštė atspari 30 dB triukšmui iš išorės. Visi šio tipo gaminiai nesudėtingai pjaustomi pjūklu, skirtu pjauti medžiui.

Taikymas

Šių plokščių taikymas labai platus. Pirmiausia tai lemia gamybos procese išgrynintos gerosios savybės. Kitas svarbus dalykas - plokštės gaminamos įvairių pločių, nuo 8 mm (galima naudoti pertvaroms) iki 40 mm (naudojamos pamatų konstruktyvui). Pertvaroms skersinėms sijoms, sienoms montuoti dažniausiai naudojamos 8, 10, 12, 14 mm plokštės. Jeigu apdailai naudojamos bazinės plokštės, tuomet plokščių paviršių po gruntavimo galima tinkuoti dekoratyviniu tinku, dažyti, klijuoti tapetais ar klijuoti keraminėmis plytelėmis.

Cemento ir pjuvenų plokštės naudojamos grindų sistemų konstravimui. Jas galima naudoti rekonstruojant senas grindis ir naudoti kaip laikantį sluoksnį, taip pat galima formuoti lengvas „plaukiojančių“ grindų sistemas. Didelis šių plokščių privalumas yra tas, kad visi statybos darbai atliekami sausuoju būdu. Tai gerokai greičiau, o kartu ir pigiau. Grindims naudojamos 1 m 25 cm x 63 cm dydžio plokštės, plotis gali svyruoti nuo 16 iki 28 mm. Grindų paviršius, suformuotas cemento-pjuvenų plokštėmis, dengiamas įvairiomis dangomis – kilimine danga, PVC danga, parketu, keraminėmis plytelėmis.

Cemento ir pjuvenų plokštės dažnai naudojamos ventiliuojamiems fasadams įrengti. Apdailinė plokščių pusė gali būti įvairaus lygaus paviršiaus – medžio imitacijos, su dolomito, marmuro miltelių ar dažų sluoksniu.

Montuojant šias plokštes galima apsaugoti statybines konstrukcijas nuo ugnies. Plokštės pasižymi geromis konstrukcijas laikančiomis savybėmis esant gaisrui.   

Taip pat plokštės gali būti naudojamos stogų sistemoms lyginamojo sluoksnio įrengimui, stogą dengiant betoninėmis, keraminėmis ar asbestinėmis čerpėmis.

Naudojant 24 mm ir storesnes plokštes galima įrengti patikimus pamatus. Tokiai pamatų sistemai reikia naudoti mažiau betono, pamatai pasižymi geresnėmis akumuliacinėmis savybėmis, juos lengviau šiltinti, be to, naudojant specialius cemento-pjuvenų elementus, galima greitai suformuoti sudėtingiausius pamatus. Šie elementai tarpusavyje jungiasi detalėmis iš metalo juostų. Taikant panašią technologiją galima lieti ir lubas. Šiam tikslui naudojamos 1 m 25 cm pločio, 6 metrų ilgio, 24 mm storo plokštės.

Plokštės iš cemento ir pjuvenų gali būti naudojamos bordiūrams įrenginėjant sodo takus. Tokios plokštės gaminamos su specialiomis įpjovomis ir patikimai susijungia.


Atgal
Visos akcijosSiųsti užklausimą Pildyti užsakymą Kaip pirkti
Akcijų prenumerata

Cemento drožlių plokštės CETRIS

KAIP PIRKTI?

PREKYBOS CENTRE

 • Vedrana prekybos centreprekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreapmokėjimas vietoje
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreprekes jūsų bagažinėje
 

TELEFONU

 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės telefonuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

INTERNETU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

GALIMYBĖ PIRKTI LIZINGU

 • Prekės internetulizingo sutarties pasirašymas prekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 
 

ATSISKAITYMAS SU KURJERIU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • arba
 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 • Vedrana prekybos centre
 • atsiskaitymas su kurjeriuatsiskaitymas su kurjeriu
 
 
MES NE ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ - MES TIKROJI PARDUOTUVĖ INTERNETE
© 2008 UAB "Vedrana".