Baltas cementas vnt

10,56 €
Radai pigiau?
Patinka
0.00 (0) 5

BALTAS CEMENTAS

  • Didelis stiprumas
  • Ryškiai baltos spalvos
  • Aukštas atsparumas sulfatams
  • Mažas šarmingumas
  • Šviesa atspindintis

Baltas cementas naudojamas baltuose arba spalvotuose sausuose statybiniuose mišiniuose. Aalborg White ideali sudetine dalis ir betonams, iš kuriu gaminamas grindinys ir plokštes, karnizai, dekoratyviniai paneliai, skulpturos, spalvoti glaistai siulems užpildyti ir t. t.

Baltas cementas Aalborg White atšviecia šviesa, todel, norint pagerinti eismo sauguma, jis naudojamas gaminant šaligatviu ir keliu kraštu plyteles, keliu barjerus, apdaila tuneliuose ir rampas. Aalborg White budingas aukštas atsparumas sulfatams – C3A sudetis 4%.

Cemento sudėtis

C3S C2S C3A C4A Na2O Ca2O4
62 25 4 1 0,1-0,3 3-5

Techniniai duomenys

Tipas: CEM I 52.5 N
Stiprumo klase: 52,5
Atsparumas sulfatams: C3A – 4%
Šarmu kiekis: 0,1-0,3%
Malimas: 410 m2/kg, pagal Bleino metoda

Tankis ir kietėjimas

Medžiagos tankis: 3150 kg/m3
Skiedinio tankis: 1100 kg/m3
Susijungimo pradžia (DS/EN 196-1): 120 min.
Sandeliavimo laikas: ~ 24 men.
Cemento stipris, MPa: 1 diena 2 dienos 7 dienos 28 dienos
DS/EN 196-1 19 32 54 70

Nurodymai

– Sudetyje yra cemento, galima šarmine reakcija. Saugoti oda ir akis,laikytis saugos taisykliu. Skiediniui patekus i akis, praplauti dideliu kiekiu vandens, reikalui esant, kreiptis i gydytoja.

Prekiaujame lietuvišku cementu dideliais kiekiais. Pristatome pilnomis arba dalinai pakrautomis mašinomis tiesiai i objektą visoje Lietuvoje.

Pilna mašina: 14 padėklų arba 22 400 kg arba 560 maišų.

Baltas cementas

UAB Vedrana siūlo baltą cementą. Cementas sufasuotas maišuose po 25 kg. Baltas cementas pasižymi ypatingu stiprumu bei kitomis unikaliomis savybėmis. Baltą cementą dažnai naudoja kelininkai kelio bortams, tuneliams ir rampoms dėl jo unikalios savybės atšviesti šviesą. Baltą cementą naudoja ir statybinių mišinių gamyboje (kaipp baltų taip ir spalvotų sausų mišinių).

Menininkai gerai žino šitą medžiagą, kadangi iš balto cemento dažnai gaminamos skulptūros bei kiti gaminiai.

Baltas cementas, kuri siūlo UAB Vedrana vadinasi Aalborg White. Šis cementas yra danų gamybos. Baltas cementas sufasuotas į 25 kilogramų maišus. Cementą galite atsiimti mūsų sandelyje adresu Liepkalnio g.35A, Vilnius. Arba galimeorganizuoti pristatymą pas jus. Pristatymo paslauga kainuoja papildomai, pristatymo kaina priklauso nuo pristatymo vietos ir užsakomo balto cemento kiekio. Užsakymą galime sukombinuoti ir su kitomis jums reikalingomis statybinėmis medžiagomis, tokiu būdu ptimizuosite pristatymo kaštus.

Mūsų prekybos centro konsultantai mielai atsakys į visus jūsų klausimus dėl balto cemento ir padės įsigyti baltą cementą jums neišvažiuojant iš namų. Už baltą cementą galima atsiskaityti pavedimu.

Produktus iš skyriaus "statybinės medžiagos" ir "mediena" reikia atsiimti iš mūsų sandėlio adresu Liepkalnio 35A, Vilnius (apmokėjus užsakymą ir gavus patvirtinimą elektroniniu paštu, dėl paruošto užsakymo).Jeigu pageidaujate organizuoti prekių pristatymą jūsų norodytu adresu, prašome kreiptis į mūsų vadybininkus tel. 852618021 arba info@vedrana.lt - pristatymas gali būti organizuotas už papildomą mokestį.