Juoda guminė trinkelė (500 x 500 x 30 mm) 926359

6,99 €
Radai pigiau?
Patinka
0.00 (0) 5
500 x 500 x 30 mm 926359

Prekės aprašymas: guminės trinkelės, pagamintos iš smulkintų gumos granulių; atsparios meteorologinėms sąlygoms (sniegui, lietui, šalnai), dekoratyvios, apsaugančios nuo pavojingų kritimų, neslidžios, atsparios drėgmei, nesukelia alergijos, sudėtyje neturi kenksmingų ar toksiškų medžiagų, gerai absorbuojančios garsą tiek viduje, tiek išorėje, pasižymi gera šilumos izoliacija.

Sudėtis: guminės trinkelės yra pagamintos iš gumos granulių, poliuretano ir dažų mišinio. Kiekviena trinkelė turi aštuonias plastmasines spyneles, kurios jungia atskirą plytelę su kiekviena gretima plytele, tokiu būdu užtikrindamos plokštumos vientisumą.

Naudojimo paskirtis: rekomenduojama gumines trinkeles naudoti žaidimų aikštelių, pėsčiųjų takų ir neprofesionalių sporto aikštynų dangoms kloti.

Produktus iš skyriaus "statybinės medžiagos" ir "mediena" reikia atsiimti iš mūsų sandėlio adresu Liepkalnio 35A, Vilnius (apmokėjus užsakymą ir gavus patvirtinimą elektroniniu paštu, dėl paruošto užsakymo).Jeigu pageidaujate organizuoti prekių pristatymą jūsų norodytu adresu, prašome kreiptis į mūsų vadybininkus tel. 852618021 arba info@vedrana.lt - pristatymas gali būti organizuotas už papildomą mokestį.