Velux klostuota užuolaidėlė, plokščio stogo langams elektrinė FMG 060090 1265R (60 x 90 cm) 1265 mėlyna. Užtamsinimas (4*)

222,00 €
Radai pigiau?
Patinka
4.00 (16) 5
FMG 060090 1265R 60 x 90 cm 1265 mėlyna. Užtamsinimas (4*) Velux Integra

Sumanus šviesos išskaidymo pasirinkimas

  • Subtiliai išsklaido dienos šviesą
  • Puošnus dizainas
  • Patogus nuotolinis valdymas

Klostuotos užuolaidėlės puikiai tinka norint sušvelninti į erdvę patenkančią dienos šviesą bei papuošti kambarį ir yra lengvai atidaromos ir uždaromos su patogiu nuotoliniu valdymo pulteliu. Su io-homecontrol suderinamas užuolaidėlės galima rinktis iš trijų spalvų.


Spalvos

VELUX klostuota užuolaidėlė sušvelnina į kambarį patenkančią šviesą. Išsklaidytos šviesos kiekis priklauso nuo užuolaidėlės spalvos.


Nuotolinis valdymas su elektros energija

velux

Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomos klostuotos užuolaidėlės plokščio stogo langams valdomos išmaniu VELUX INTEGRA® pulteliu liečiamu ekranu, tiekiamu su VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.  

Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.


Medžiaga

VELUX plokščių stogo langų klostuotos užuolaidėlės pagamintos iš poliesterio audinio. Šoniniai bėgeliai yra pagaminti iš anoduoto aliuminio.


Garantija

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tiksliausius standartus bei buvo sukurti taip, kad be trikdžių tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.


Padidinkite komfortą derindami VELUX klostuotą užuolaidėlę su...

Derinkite plokščio stogo lango lengvai pritemdančią užuolaidėlę su VELUX markizėmis, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga nuo karščio.


Ar užuolaidėlės tiks mano VELUX langui?

Originalios VELUX užuolaidėlės ir žaliuzės pagamintos taip, kad tiktų jūsų VELUX stogo langui. Kuriame idealiai mūsų langams tinkančias užuolaidėles, kad jums netektų abejoti, jog jie kartu užtikrins geriausią užtemdymą, šviesos reguliavimą, apsaugą nuo karščio ir vabzdžių.
Užsisakydami VELUX užuolaidėlę pasirinkite lango modelį (nurodytas ant lango rėmo) ir garantuosime idealų atitikimą – visada.

Pristatymas yra nemokamas, jeigu galutinė užsakymo suma ne mažesnė negu 195 Eur su PVM.

Užsakymų pristatymas, kurie nesiekia 195 Eur,  taikomas 10 Eur pristatymo mokestis..


Taip pat prekes galite atsiimti iš mūsų sandėlio adresu Liepkalnio 35A, Vilnius iš anksto suderinus užsakymo atsiėmimą su mūsų vadybininkais.