Velux klostuota užuolaidėlė su rėmeliu FHL U10 1256S (134 x 160 cm) 1256 klasikinė balta. Pusiau permatomas (2*)

FHL U10 1256S 134 x 160 cm 1256 klasikinė balta. Pusiau permatomas (2*) valdoma rankiniu būdu

Privatumą užtikrinanti užuolaidėlė

 • • Vasaros metu patalpoje sumažina karštį iki 42%.
 • Žiemos metu užtikrina iki 18% geresnę šilumos izoliaciją.
 • Fiksavimas bet kurioje padėtyje
 • 33 skirtingos spalvos ir modeliai
 • Šiuolaikiškas dizainas, tinkamas tavo stogo langui
 • velux

VELUX klostuota užuolaidėlė yra elegantiškas būdas užtikrinti privatumą kartu užliejant jūsų kambarį malonia, minkšta šviesa. Ją galima nustatyti bet kurioje lango padėtyje, kad galėtumėte sureguliuoti norimą šviesos srautą ir kartu mėgautis vaizdu.

Valdymo rankenėlės viršuje ir apačioje leidžia užuolaidėlę nustatyti bet kurioje pozicijoje.

Lanksti valdymo sistema, privatumas.

Rankinis valdymas

Rankiniu būdu su valdymo rankenėle valdomos užuolaidėlės puikiai tinka pasiekiamiems stogo langams. Užuolaidėlė valdoma traukiant valdymo rankenėlę žemyn. Viršutiniais ir šoniniais bėgeliais užtikrinamas sklandus valdymas ir galimybė nustatyti užuolaidėlę bet kurioje lango vietoje.

Valdymas elektros energija

Elektros energija valdomos užuolaidėlės rekomenduojamos su VELUX INTEGRA® elektros energija valdomais stogo langais. Užuolaidėlė valdoma nuotolinio valdymo pulteliu, todėl tai puikus pasirinkimas, jei užuolaidėlės nepasiekiamos ranka, arba norint papildomo komforto, kad galėtumėte valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos. Ant rankinio valdymo lango montuojant elekrinę užuolaidėlę, reikia papildomai užsakyti KUX110 - susisiekite su VELUX klientų aptarnavimo skyriumi.


Paprastas montavimas su VELUX Pick&Click!® sistema

Mūsų iš anksto sumontuoti patentuoti tvirtinimo laikikliai yra standartiškai įrengti kiekviename VELUX stogo lange. Be to, jie tinka su bet kokiomis VELUX užuolaidėlėmis, todėl sumontavimas bus be rūpesčių. Montavimo instrukcija pridedama įsigijus užuolaidėlę.

FHL / FHC valdoma rankiniu būdu
FML – valdoma nuotoliniu būdu ir elektros energija
FHL, rankinis valdymas Standartin / Stilius
FML, elektra valdoma Standartinė / Stilius


Nesvarbu, koks jūsų stilius – visada rasite derančią užuolaidėlę

Galima rinktis iš 20 skirtingų spalvų ir modelių

VELUX klostuota užuolaidėlė sušvelnina į kambarį patenkančią šviesą. Išsklaidytos šviesos kiekis skiriasi priklausomai nuo užuolaidėlės spalvos.


  Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

 • velux

  Rankinis valdymas su valdymo rankenėle ir fiksavimas bet kurioje padėtyje

  „Plaukiojančio“ rankinio valdymo klostuotas užuolaidėles naudoti labai paprasta. Užuolaidėlė juda šoniniais bėgeliais, užtikrinančiais sklandų valdymą ir fiksavimą bet kurioje padėtyje. Užuolaidėlė nėra pritvirtinta nei prie lango apačios, nei prie viršaus, todėl ją galite perkelti iš apačios į viršų ir iš viršaus į apačią. Tiesiog naudokite užuolaidėlės apačioje ar viršuje esančią valdymo rankenėlę ir pakelkite arba nuleiskite ją pagal pageidavimą. Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą su valdymo rankenėlė, taip pat galite įsigyti lazdelėę, lazdelės prailginimą ir lazdelės adapterius.
 • velux

  Nuotolinis valdymas su elektros energija

  Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomos klostuotos užuolaidėlės valdomos išmaniu VELUX INTEGRA® pulteliu liečiamu ekranu, tiekiamu su VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.

  Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.

  Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?

  Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių. Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio užuolaidėlė ar žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.

Pristatymo kaina derinama atskirai ir priklauso nuo pristatymo vietos bei svorio.