Markizė Velux MSG 100100 6090WL (100 x 100 cm) Balta

MSG 100100 6090WL 100 x 100 cm Balta Valdoma saulės energija. Langams plokščiam stogui CVP and CFP

Su veiksminga apsauga nuo karščio palaikykite vėsą kambaryje

Rekomenduojama šiems kambario tipams:

 • Apsauga nuo karščio
 • Permatoma tinklinė medžiaga
 • Montuojama iš vidaus

Išorinės VELUX markizės nepraleidžia saulės spindulių pro stiklo paketą ir sumažiną pasyvų šildymą iki 73 %*. Tai padės palaikyti malonią jūsų kambario temperatūrą šiltą, saulėtą dieną. Markizės yra permatomos, todėl galėsite mėgautis vaizdu.

Su VELUX markizėmis galima sumažinti karščio patekimą į kambarį iki 73 %.

Galimim variantai:

Standartas 5060 - 15% permatomumas,
Stilius 6060 - 10% permatomumas.
Stilius 6080 - 5% permatomumas.
6090 Baltas. Tik MSG.

MHL markizė valdoma rankiniu būdu.
MML - valdomos nuotoliniu elektriniu būdu aukštai įrengtiems langams.
MSL - valdomos nuotoliniu saulės energijos būdu aukštai įrengtiems langams.
MAL - valdomos virvelės pagalba aukštai įrengtiems langams.
MIE - vertikaliam papildomam langui VFE
MAG - valdomos virvelės pagalba. Apatiniam papildomam langui GIL
MAD - valdomos virvelės pagalba. Apatiniam elementui GDL Cabrio
MSG valdoma elektra. Langams plokščiam stogui CVP and CFP


Medžiaga

VELUX markizės yra pagamintos iš oro sąlygoms atsparios, tinklinės 100 % poliesterio medžiagos, užtikrinančios ilgą eksploatavimo laiką.

Elektros ir saulės energija valdomų markizių viršutinė danga yra lakuoto aliuminio. Elektros ir saulės energija valdomos markizės juda šoniniuose kanaluose, taip pat pagamintuose iš lakuoto aliuminio.


Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

Kad pasirinktumėte tinkamą VELUX užuolaidėlės valdymą, pagalvokite apie stogo langų vietą ir kaip dažnai norėsite reguliuoti užuolaidėlių padėtį.

Tiek saulės, tiek elektros energija valdomos užuolaidėlės yra valdomos nuotoliniu būdu ir tai puikus pasirinkimas, jei VELUX stogo langai nepasiekiami arba norint suteikti palėpės kambariui novatoriškos prabangos pojūtį.

 • velux

  Rankinis valdymas su kabliukais

  VELUX markizę labai paprasta valdyti. Tiesiog atidarykite langą, apverskite jį 180 laipsnių ir užfiksuokite užuolaidėlę dviem kabliukais, esančiais apatinės varčios išorėje. Užuolaidėlę galima sumontuoti iš vidaus, taip galėsite atidaryti ir uždaryti langą, net kai užuolaidėlė nuleista.
 • velux

  Nuotoliniu būdu ir elektros energija

  valdomas markizes galima valdyti su išmaniu VELUX INTEGRA® valdymo pulteliu liečiamu ekranu, kuris tiekiamas kartu su jūsų VELUX INTEGRA®stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.

   


  Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.


  Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?

  Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA®

  stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose (tik vieną gaminį). Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių.


  Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio užuolaidėlė ar žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.
 • velux

  Nuotolinis valdymas su saulės energija

  Nuotoliniu būdu ir saulės energija valdomos užuolaidėlės valdomos su užuolaidėle komplektuojamu valdymo pulteliu. Jei turite saulės energija valdomą VELUX INTEGRA® stogo langą, taip pat galite naudoti išmanųjį valdymo pultelį liečiamu ekranu VELUX INTEGRA®, kuris tiekiamas kartu su VELUX INTEGRA® stogo langu. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis. Jei būtina, saulės energija valdomą užuolaidėlę galima valdyti ir rankiniu būdu. Saulės energija įkraunamas elementas veikia iki 600 operacijų, net jei nėra tiesioginių saulės spindulių, galinčių vėl jį įkrauti.

Garantija

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tiksliausius standartus bei buvo sukurti taip, kad be trikdžių tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.


Padvigubinkite savo komfortą

Mes praleidžiame daug laiko namie. Todėl namų patogumo užtikrinimas – pagrindinis rūpestis. Derindami VELUX gaminius, galėsite mėgautis visais stogo langų teikiamais privalumais ir geriausiu įmanomu namų klimatu. Norint išgauti tinkamą šilumos, šviesos ir oro be vabzdžių balansą, dažnai prireikia keleto apsaugos gaminių. Derindami skirtingus VELUX gaminius, rasite sprendimą bet kokiam kambariui.

 

 • velux

  Energiją taupanti užuolaidėlė ir markizė

  Energiją taupanti užuolaidėlė ir markizė
 • velux

  Tamsinanti užuolaidėlė ir markizė

  Jei pageidaujate pilno užtemdymo ir apsaugos nuo karščio, VELUX tamsinančios užuolaidėlės ir markizės derinys – puikus pasirinkimas. Bet kuriuo metu galite užtikrinti visišką tamsą ir palaikyti kambario vėsą saulėtą popietę kartu mėgaudamiesi dienos šviesa bei gaiviu oru.

   

velux

(1*) Permatomas

(2*) Pusiau permatomas

(3*) Nepermatomas

(4*) Užtamsinimas

(5*) Užtemdymas

(A*) Visi permatomumo lygiai

Pristatymo kaina derinama atskirai ir priklauso nuo pristatymo vietos bei svorio.