Putplasčio granulės pagalvėms (smulkios) 200 litrų (0,2 m3) / vnt. 200 litrų (0,2 m3) / vnt. 303259

29,99 €
Radai pigiau?
Patinka
0.00 (0) 5
200 litrų (0,2 m3) / vnt. 303259

Siūlome putų polistirolo granules sėdmaišiams kone geriausiomis kainomis Lietuvoje.

Granulės specialiai skirtos sėdmaišiams - nesusiploja! 

Granulės supakuotos į 0,20 m3 maišus, kas atitinka 200 litrų. Vienam sėdmaišiui vidutiniškai reikia apie 2 maišų granulių.

Polistireno granulės (senas terminas polistirolo granulės) yra termoizoliacinė medžiaga. Tai geriausias variantas kainos ir šiluminės izoliacijos atžvilgiu.

Polistireno granulės, bei polistireninis putplastis gaminamas iš plėtriojo polistireno (EPS), kurį šeštajame dešimtmetyje pirmąkart susintetino Vokietijos bendrovė BASF. Būtent šios vokiečių kompanijos žaliava naudojama mūsų parduodamų granulių skirtų sėdmaišiams ir pagalvėms gamyboje.

Bazinė plėtriojo polistireno medžiaga yra stirolas. Polimerizacijos metu stirolo molekulės jungiasi viena su kita į grandines. Polimerizacijoje dalyvaujant pentanui, gaunama plėtriojo polistireno medžiaga. Ir stirolas, ir pentanas yra angliavandeniliai.

Stirolas - neprisotintasis aromatinis angliavandenilis. Jo pasitaiko akmens anglies dervoje ir nedideliais kiekiais kai kuriuose maisto produktuose - vaisiuose, daržovėse, riešutuose, gėrimuose, mėsoje. Šiandien stirolas taip pat išgaunamas iš naftos. Stirolas plačiai naudojamas gumos, plastiko, stiklo pluošto, vamzdžių, automobilių detalių, maisto talpų ir t.t. gamyboje.

Pagamintos

Šios granulės gaunamos vandens garais išplėčiant vokiečių kompanijos BASF stirolo (neprisotinto aromatinio angliavandenilio) granules. Tai vadinami "burbuliukai" randami sėdmaišo viduje perkant jį iš parduotuvės. Šios rūšies granulės yra sąlyginai brangesnės lyginant su perdirbtomis, tačiau neturi perdirbimo metu atsirandančių polistirolo dulkių, priemaišų, pasižymi daug didesniu atsparumu spaudimui (atgauna savo pradinę formą), neįsielektrina.

Sėdmaišiams, minkštiems baldams - EPS 70

Puikiai tinka sėdmaišių užpildymui/papildymui, minkštų baldų gamybai. Granulės dydis 3-5mm.

Pagalvėms - EPS 200

Smulkesnės granulės naudojamos pagalvių užpildams. Granulės dydis 2-3mm.

Produktus iš skyriaus "statybinės medžiagos" ir "mediena" reikia atsiimti iš mūsų sandėlio adresu Liepkalnio 35A, Vilnius (apmokėjus užsakymą ir gavus patvirtinimą elektroniniu paštu, dėl paruošto užsakymo).Jeigu pageidaujate organizuoti prekių pristatymą jūsų norodytu adresu, prašome kreiptis į mūsų vadybininkus tel. 852618021 arba info@vedrana.lt - pristatymas gali būti organizuotas už papildomą mokestį.