Ritininės užuolaidėlės Velux RFL SK06 9050S (114 x 118 cm) 9050 Pilkai mėlyna

RFL SK06 9050S 114 x 118 cm 9050 Pilkai mėlyna valdoma rankiniu būdu

Sušvelninkite saulės šviesą ir išvenkite šviesos atspindžių


Rekomenduojama šiems kambario tipams:

 • Apsauga nuo šviesos atspindžių
 • Fiksavimas bet kurioje padėtyje
 • Galima rinktis iš 37 spalvų ir modelių

VELUX ritininė užuolaidėlė su kabliukais yra ekonomiškas sprendimas, norint sušvelninti įeinančią šviesą ir suteikti privatumą.


Nesvarbu, koks jūsų stilius – visada rasite derančią užuolaidėlę

Galima rinktis iš 15 skirtingų spalvų ir modelių

VELUX ritininė užuolaidėlė sušvelnina į kambarį patenkančią šviesą. Išsklaidytos šviesos kiekis skiriasi priklausomai nuo užuolaidėlės spalvos.


Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

Kad pasirinktumėte tinkamą VELUX užuolaidėlės valdymą, pagalvokite apie stogo langų vietą ir kaip dažnai norėsite reguliuoti užuolaidėlių padėtį.

Tiek saulės, tiek elektros energija valdomos užuolaidėlės yra valdomos nuotoliniu būdu ir tai puikus pasirinkimas, jei VELUX stogo langai nepasiekiami arba norint suteikti palėpės kambariui novatoriškos prabangos pojūtį.

 

 • velux

  Rankinis valdymas valdymo rankenėle ir fiksuotos padėtys

  Rankiniu būdu valdomas užuolaidėles su valdymo rankenėlįmis labai paprasta naudoti. Užuolaidėlė yra pritvirtinta prie stogo lango viršutinės skardos ir slenkama į šoninius bėgelius – taip užtikrinamas sklandus veikimas ir fiksavimas bet kokioje padėtyje. Tiesiog paimkite užuolaidėlės apačioje esančią valdymo rankenėlę ir pagal pageidavimą pakelkite arba nuleiskite.

  Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės reguliavimą, taip pat galite įsigyti lazdeles, lazdelių prailginimą ir lazdelių adapterius.

 • velux

  Nuotolinis valdymas su elektros energija

  Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomas tamsinančias užuolaidėles galima valdyti su išmaniu VELUX INTEGRA® valdymo pulteliu liečiamu ekranu, kuris tiekiamas kartu su jūsų VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.

  Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.

  Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?

  Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių.

  Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio užuolaidėlė ar žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.
 • velux

  Nuotolinis valdymas su saulės energija

  Nuotoliniu būdu ir saulės energija valdomos tamsinančios užuolaidėlės valdomos su užuolaidėle pateiktu valdymo pulteliu. Jei turite saulės energija valdomą VELUX INTEGRA® stogo langą, taip pat galite naudoti išmanųjį valdymo pultelį liečiamu ekranu VELUX INTEGRA®, kuris tiekiamas kartu su VELUX INTEGRA® stogo langu. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.

  Jei būtina, saulės energija valdomą užuolaidėlę galima valdyti ir rankiniu būdu. Saulės energija įkraunamas elementas veikia iki 600 operacijų, net jei nėra tiesioginių saulės spindulių, galinčių vėl jį įkrauti.


Medžiaga

VELUX ritininės užuolaidėlės pagamintos iš poliesterio arba medvilnės ir lino (kai kuriose pardavimo vietose) ir juda anoduoto aliuminio šoniniais kanalais. Rankiniu būdu valdoma ritininė užuolaidėlė su kabliukais yra be viršutinių ir šoninių kanalų.


Garantija

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tiksliausius standartus bei buvo sukurti taip, kad be trikdžių tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.


Paprastas montavimas su VELUX Pick&Click!® sistema

Mūsų iš anksto sumontuoti patentuoti tvirtinimo laikikliai yra standartiškai įrengti kiekviename VELUX stogo lange. Be to, jie tinka su bet kokiomis VELUX užuolaidėlėmis, todėl sumontavimas bus be rūpesčių. Montavimo instrukcija pridedama įsigijus užuolaidėlę.

Pristatymo kaina derinama atskirai ir priklauso nuo pristatymo vietos bei svorio.