Šiltnamis Magna 6,04 / 45,50 m2 / su 10 mm polikarbonatu 45,50 m2 (6 langai) 6,04 x 7,52

8 999,00 € (9 549,00 €)
Radai pigiau?
Patinka
0.00 (0) 5
prekės kodas: 904439 45,50 m2 6 langai 6,04 x 7,52

“MAGNA” – erdvus šiltnamis

Platus, aukštas, erdvus šiltnamis su ypač tvirta (sustiprinta) stogo konstrukcija. “Magna” – tai dar erdvesnis ir stipresnis šiltnamis

Visi “Magna” modelio šiltnamio stogo profiliai – pastiprinti, dar storesni ir tvirtesni nei kitų mūsų gaminamų šiltnamių modelių. Stambesni ir vandens surinkimo latakai bei lietvamzdžiai.

Rekomenduojame jį sodininkams, auginantiems gausų derlių ar tiesiog norintiems erdvaus ir ypač tvirto sodo statinio. “Magna” modelį renkasi ieškantys nesudėtingo, klasikinės formos, tačiau tvirto ir skaidraus statinio pačioms įvairiausioms funkcijoms: oranžerijoms, prekybos paviljonams, baseinų uždangoms, lauko kavinėms, net… mokslo tyrimų laboratorijoms ir studijų auditorijoms!

Standartiniai “Magna” šiltnamių dydžiai

(Standartinis šio modelio šiltnamių plotis – 3,80, 4,57, 5,30, 6,04 m)

MAGNA siltnamio dydziu lentele

MAGNA siltnamio dydziu lentele 2
Gaminame standartinių ir nestandartinių (pagal individualius pageidavimus) šiltnamius.

Šiltnamio danga: stiklas, polikarbonatas, abu?

„Gardenis“ šiltnamiai gali būti dengiami kokybiškomis, ilgalaikėmis saugaus grūdinto stiklo ar kanalinio polikarbonato dangomis. Arba galima jungti jas abi! Pavyzdžiui, šiltnamio stogą dengti polikarbonato, o sieneles – stiklo danga; arba vieną sienelę ir stogą – polikarbonatu, likusias – stiklu, ir pan. Šiltnamio kainai šie pasirinkimai esminės įtakos neturi.

Mūsų šiltnamių dangos:

 • polikarbonatas10 mm storio (pastaba: kuo storesni polikarbonato lakštai, tuo geriau/ilgiau išlaikoma šiluma šiltnamyje)
 • stiklas – skaidrus saugus grūdintas 4 mm storio
 • stiklas – skaidrus saugus grūdėtas 4 mm storio

siltnamio dangos pasirinkimas gardenis

Ką pasirinkti – stiklą ar polikarbonatą?

Pasirinkę 10 mm kokybišką kanalinį polikarbonatą sodininkauti galėsite daug anksčiau ir ilgiau, nes tokiame šiltnamyje ilgiau laikysis šiluma.

Jei jums labiau svarbi estetika, dangos skaidrumas, rinkitės 4 mm grūdintą stiklą.

Jei nenorite naudoti plastiko (polikarbonato) dangos, o skaidrus grūdintas stiklas taip pat netenkina jūsų poreikio, siūlome šiltnamį dengti 4 mm grūdėto stiklo danga.

Išsamiau apie stiklo ir polikarbonato dangų privalumus ir trūkumus – žemiau:

Stiklo polikarbonato skirtumai siltnamiui

 • 10 mm polikarbonatas (skaidrus)
 • 4 mm grūdintas stiklas
 • 4 mm grūdėtas stiklas

Tvirtos konstrukcijos šiltnamis

“Magna” modelio šiltnamio stogo profiliai – ypač stiprūs; dar storesni ir tvirtesni, nei kitų “Gardenio” modelių šiltnamių. Tai suteikia galimybę išplėsti vidinę šiltnamio erdvę nesibaiminant dėl įprastos sniego dangos apkrovos stogui žiemą ar stipresnių šoninių vėjo gūsių. Visa šiltnamio konstrukcija – stabili, tvirta.

 • Aliuminis – lengvas, bet tvirtas, ilgaamžis metalas. Nerūdija, nuo šilumos nesikreipia, atsparus drėgmės ir saulės poveikiui, nereikia specialios priežiūros.
 • Jungimo elementai (varžtai ir veržlės) – nerūdijančio plieno.
 • Daug dėmesio skiriama apdailos elementams ir estetikai.
 • Konstrukcija pilnai paruošta savarankiškam šiltnamio surinkimui (pakuotėje yra išsami surinkimo instrukcija).

Aukštas ir erdvus šiltnamis

Standartinis šio šiltnamio šoninių sienelių aukštis – 1,81 m. Jei norite dar aukštesnio šiltnamio, užsisakykite +20 arba + 30 cm paaukštinta šonine sienele (atitinkamai keičiasi ir bendrasis šiltnamio aukštis). Tai ne tik suteikia daugiau būtinos erdvės augalams, jų išdėstymui, užtikrina geresnę oro cirkuliaciją statinio viduje, bet ir jums patiems tokiame šiltnamyje bus tikrai patogiau tiek dirbti, tiek ilsėtis. Pastebėjome, kad aukštesnis šiltnamis gražiau įsilieja į bendrąją sodo aplinką.

siltnamio auksciai Gardenis

magna siltnamio stogas2

“Magna” šiltnamio stogo konstrukcijos profiliai.

Erdvus aukštas tvirtas šiltnamis Magna Gardenis

Bendrasis “Magna” šiltnamio konstrukcijos modelis.

Šiltnamio “Magna” spalva

 

RAL-paletė
Bendrajam šiltnamių estetiniam vaizdui didelę įtaką daro jų danga, forma ir ypač konstrukcijos spalva. Nors natūralaus aliuminio (nedažyti) šiltnamiai išlieka populiariausi, tačiau kasmet gausėja klientų, pageidaujančių jų pasirinktos spalvos šiltnamio rėmo: grafito, juodos, rudos, bordo ar kitos RAL paletės spalvos.

Standartiniame šiltnamio rinkinyje profiliai yra natūralaus aliuminio (nedažyti). Klientui pageidaujant, visus rėmo profilius padengsime pageidaujama RAL paletės spalva kokybiška miltelinio dažymo technologija Qualicoat.

Šiltnamio stoglangiai

Dideli stoglangiai (73×82 cm) užtikrina gerą šiltnamio vėdinimą. Langus galima įstatyti stoge arba/ir bet kurioje šiltnamio sienelėje. Prireikus, atskirai galite įsigyti papildomą langą.

Šiltnamio lietvamzdžiai

Šiltnamio konstrukcijoje yra integruoti platūs, talpūs vandens ir drėgmės kondensato latakai, lietvamzdžiai. Visas nuo stogo tekantis lietaus vanduo bus surenkamas, išbėgs dviem lietvamzdžiais. Patogu šią srovę nukreipti į specialias vandens talpas ir taip pasirūpinti vandeniu šiltnamio augalams laistyti.

durys-siltnamiui

Priekinėje dalyje (arba bet kurioje kitoje šiltnamio pusėje) įstatomos vienerios stabilios slankiojamojo tipo durys (76 x 170 cm). Jos stabilios, tvirtos, patogios. Jų neblaško vėjas. Galima priverti tiek, kiek būtina optimaliai oro cirkuliacijai ar šiltnamio vidaus mikroklimatui palaikyti.

Pageidaujant, galimi kiti šiltnamio durų pasirinkimai: slankiojamos (vienerios ar dvigubos; 80 cm ar 1,40 m); varstomos (80 cm).

Standartiniame rinkinyje yra vienerios slankiojamos 80 cm pločio durys.

Bet kada vėliau galima įsigyti ir norimoje sienoje įstatyti papildomas pasirinkto tipo duris.

“Magna” šiltnamio pamatas

Kad statinys būtų stabilus ir tvirtas, jam reikalingas geras pamatas. “Magna” šiltnamio komplekte yra 14.5 cm aukščio specialus aliuminio pagrindas su atramomis (“kojomis”), kurias būtina įbetonuoti į dirvą ar pritvirtinti prie kito grindinio dangos (trinkelių, betono, kt.).

Jei pageidaujate, šiltnamį galite statyti ir ant betono ar mūro pamato. Šiuo atveju pasiūlysime kitą pagrindo tipą – specialią aliuminio plokštelę, tolygiai apgaubiančią jūsų pamato paviršiaus plokštumą ir dėl to apsaugančią pamatą nuo neigiamo lietaus ar ledo poveikio. Šiltnamio konstrukcija išlieka tokia pat tvirta ir stabili. Plokštelės atveju rekomenduojame rinktis paaukštintą (+10 cm ar +20 cm) šiltnamio konstrukciją.

Dėmesio: jei bet kurį “Gardenis” šiltnamį ketinate statyti ant jūsų paruošto pamato, būtinai iš anksto informuokite apie tai mus; atsiųsite tikslų pamato liejimo ar mūrijimo brėžinį.

pamatai-siltnamiui-gardenis

pamatai-siltnamiui-gardenis

Pav. Standartinis aliuminis

"Gardenis" šiltnamio pamatas.

Siltnamio pamatas plokstele Gardenis
Pav. Aliuminio pamatas – plokštelė “Gardenis” šiltnamiams, statomiems ar mūro ar betono pamato.

pamatas-plokstelePav. Pamatas-plokštelė ant betono pamato.

pamatas-standartinis-alu

Pav. Standartinis 14,5 cm aukščio aliuminio pagrindas.

Šiltnamių Magna, Ventus, Juna, Murus pristatymo kaina 185 Eur

Transporto sąlygos uzsakant Magna, Ventus, Juna, Murus šiltnamius :

 • Pristatymo laiko derinimas galimas pusdienio tikslumu – iki pietų arba po pietų;
 • Apie pristatymo dieną pranešama iš vakaro;
 • Pristatymo metu, vairuotojas prekes, kurios yra standartinio gabarito, vežimėlio ir lifto pagalba iškrauna prekes ant žemės (jokio užnešimo ar įvežimo į patalpas nevykdo);
 • Jeigu prekė sveria daugiau nei 30 kg ir yra nestandartinio dydžio, klientas pats turi organizuoti krovinio išsikrovimą.
 • Išsikrovimui skiriama iki 30 minučių. Vėliau kiekviena valandai skaičiuojama prastova. 1h/20 Eur.