Šiltnamis Murus 1,18 / 5,40 m2 / su 10 mm polikarbonatu 5,40 m2 1,18 x 4,57

1 238,00 € (1 322,00 €)
Radai pigiau?
Patinka
0.00 (0) 5
prekės kodas: 904667 5,40 m2 1,18 x 4,57

Priesienis šiltnamis, veranda, prieangis, tambūras, kavinė. Šio statinio paskirtį nustatykite jūs!

Vienšlaitis šiltnamis “Murus”

“Murus“ (lot. – sienos) – geras šiltnamio pasirinkimas nedideliems ar netaisyklingos formos sodams. Tai gali būti ne tik šiltnamis, bet ir namo prieangis, veranda, kitos paskirties statinys.

Šiltnamį glausti prie namo ar kito statinio sienos – gera mintis. Tokiame šiltnamyje natūraliai laikysis aukštesnė, nei kituose šiltnamiuose, temperatūra (dėl jungties su namo siena).

Dažnai šį modelį renkasi norintieji statyti šiltnamį lygiagrečiai sklypo ribai (tvorai).

DĖMESIO: MURUS šiltnamio standartinis modelis yra be galinės sienos, nes jo bendroji paskirtis – jungti prie esamo statinio (namo, ūkinio pastato ar kt.) sienos. Kainoraštyje kainos nurodytos taip pat be galinės sienelės. Jei norite šiltnamio su visomis sienomis, dėl tikslios kainos kreipkitės į mus arba mūsų šiltnamių pardavėjus.

“Murus” šiltnamio matmenys
(šio modelio standartinis plotis – 1,18, 1,56, 2,33, 3,07 m)

MURUS siltnamio dydziu lentele

MURUS siltnamio dydziu lentele 2

Gaminame standartinius ir jūsų pageidaujamo ilgio, pločio statinius.

  • 10 mm polikarbonatas (skaidrus)
  • 4 mm grūdintas stiklas

Konstrukcija

Pagamintas iš uždarojo tipo aliuminio profilių, todėl konstrukcija yra ypatingai tvirta, stipri, stabili.

Aliuminis – lengvas, bet tvirtas, ilgaamžis metalas. Nerūdija, nuo šilumos nesikreipia, atsparus drėgmės ir saulės poveikiui, todėl jam nereikia jokios specialios priežiūros.

Murus siltnamio verandos brezinys Gardenis

Standartinis šio šiltnamio modelio šoninės sienelės aukštis – 1,81 m. Galime pasiūlyti šį šiltnamį su +20 cm arba +30 cm aukštesne sienele. Paaukštinus konstrukciją paaukštėja ne tik šoninė sienelė (iki 2,01 m ir 2,11 m), šiltnamio stogo kraigo aukštis, bet padidėja ir durų aukštis. Daugiau erdvės ir komforto viduje.

Pastaba: “Murus” modelis skirtas jungti prie esamo statinio (namo, garažo ar kito) sienos, todėl standartiniame “Murus” modelio rinkinyje yra trys sienos (pamatas, rėmas, danga, dangos tvirtinimo gumos, furnitūra, langai, durys). Klientui pageidaujant, gaminame ir ketvirtąją sienelę (kainoraščiuose nurodyta kaina tokiu atveju kinta).

durys-siltnamiui

Standartiniame komplekte yra vienerios stumdomojo tipo durys su patogia rankenėle. Šios durys – stabilios, patogesnės nei varstomos, jų neblaško vėjas.

Klientui pageidaujant, galime pasiūlyti ir varstomojo tipo duris.

Platesniuose šiltnamiuose gali būti statomos dvejos stumdomos durys.

Durys gali būti įstatytos į bet kurią šiltnamio pusę, kur jums patogiau – priekį, šoną.

Jei pageidaujate, šiltnamyje galima įsistatyti ir kelias duris.

Kad šiltnamis būtų stabilus ir tvirtas, jam reikalingas geras pagrindas. Komplekte yra 14,5 cm aukščio specialus aliuminio pagrindas su atramomis (“kojomis”), kurias būtina įbetonuoti į dirvą.

Jei pageidaujate, šį statinį galima statyti ir ant jūsų turimo betono ar mūro pamato. Šiuo atveju pasiūlysime kitą pagrindo tipą – specialią aliuminio plokštelę, tolygiai apgaubiančią jūsų pamato paviršiaus plokštumą ir dėl to apsaugančią pamatą nuo neigiamo lietaus poveikio. Statinio konstrukcija išlieka tokia pat tvirta ir stabili.

siltnamio pamato profilis-plokstele Gardenis

Plokštelės atveju rekomenduojame rinktis paaukštintą (+10 cm ar +20 cm) statinio konstrukciją.

 

Išsamiau apie šiltnamio pamatų įrengimą skaitykite šios el. svetainės polapyje AKTUALU / PATARIMAI / Kaip įrengti šiltnamio pamatus

Dangos

Šiltnamio danga: stiklas, polikarbonatas, abu?

„Gardenis“ šiltnamiai gali būti dengiami kokybiškomis, ilgalaikėmis saugaus grūdinto stiklo ar kanalinio polikarbonato dangomis. Arba galima jungti jas abi! Pavyzdžiui, šiltnamio stogą dengti polikarbonato, o sieneles – stiklo danga; arba vieną sienelę ir stogą – polikarbonatu, likusias – stiklu, ir pan. Šiltnamio kainai šie pasirinkimai esminės įtakos neturi.

Mūsų šiltnamių dangos:

  • polikarbonatas10 mm storio (pastaba: kuo storesni polikarbonato lakštai, tuo geriau/ilgiau išlaikoma šiluma šiltnamyje)
  • stiklas – skaidrus saugus grūdintas 4 mm storio
  • stiklas – skaidrus saugus grūdėtas 4 mm storio

siltnamio dangos pasirinkimas gardenis

Ką pasirinkti – stiklą ar polikarbonatą?

Pasirinkę 10 mm kokybišką kanalinį polikarbonatą sodininkauti galėsite daug anksčiau ir ilgiau, nes tokiame šiltnamyje ilgiau laikysis šiluma.

Jei jums labiau svarbi estetika, dangos skaidrumas, rinkitės  4 mm grūdintą stiklą.

Jei nenorite naudoti plastiko (polikarbonato) dangos, o skaidrus grūdintas stiklas taip pat netenkina jūsų poreikio, siūlome šiltnamį dengti 4 mm grūdėto stiklo danga.

Išsamiau apie stiklo ir polikarbonato dangų privalumus ir trūkumus – žemiau:

Stiklo polikarbonato skirtumai siltnamiui

Šiltnamių Magna, Ventus, Juna, Murus pristatymo kaina 185 Eur

Transporto sąlygos uzsakant Magna, Ventus, Juna, Murus šiltnamius :

  • Pristatymo laiko derinimas galimas pusdienio tikslumu – iki pietų arba po pietų;
  • Apie pristatymo dieną pranešama iš vakaro;
  • Pristatymo metu, vairuotojas prekes, kurios yra standartinio gabarito, vežimėlio ir lifto pagalba iškrauna prekes ant žemės (jokio užnešimo ar įvežimo į patalpas nevykdo);
  • Jeigu prekė sveria daugiau nei 30 kg ir yra nestandartinio dydžio, klientas pats turi organizuoti krovinio išsikrovimą.
  • Išsikrovimui skiriama iki 30 minučių. Vėliau kiekviena valandai skaičiuojama prastova. 1h/20 Eur.