Šiltnamis Ventus 3,09 /27,90m2 / su 10 mm polikarbonatu ir su aliuminio pagrindu 27,90m² (5 langai) 3,09x8,99x1,81

3 495,00 € (3 749,00 €)
Radai pigiau?
Patinka
0.00 (0) 5
prekės kodas: 904611 27,90m² 5 langai 3,09x8,99x1,81

“VENTUS” – klasikinis šiltnamis

"Ventus" - populiariausias pasirinkimas įvairiausioms skaidraus sodo statinio funkcijoms.

Tai klasikinės formos (stačiomis šoninėmis sienelėmis, dvišlaičiu stogu) erdvus ir patogus mėgėjams ar profesionalams tinkantis ir patinkantis sodo statinys. Idealiai tiks ne tik augalams, bet ir jūsų pomėgiams, kitoms įvairiausioms funkcijoms (oranžerijai, lauko kavinei, baseino uždangai, nedideliam prekybos paviljonui, … ).

Šiltnamio “Ventus” matmenys (Standartinis plotis W – 2,36 m ir 3,08 m).

Tai klasikinės formos (stačiomis šoninėmis sienelėmis, dvišlaičiu stogu) erdvus ir patogus mėgėjams ar profesionalams tinkantis ir patinkantis sodo statinys. Idealiai tiks ne tik augalams, bet ir jūsų pomėgiams, kitoms įvairiausioms funkcijoms (oranžerijai, lauko kavinei, baseino uždangai, nedideliam prekybos paviljonui, … ).

Šiltnamio “Ventus” matmenys
(Standartinis plotis W – 2,36 m ir 3,08 m).

Jei pageidaujate “Ventus” šiltnamį statyti ant 43 ar 83 cm aukščio betono ar mūro sienelės (angl. – on wall), tokiu atveju jo standartiniai matmenys yra:

Gaminame standartinių ir jūsų pageidaujamų dydžių šiltnamius.

 • 10 mm polikarbonatas (skaidrus)
 • 4 mm grūdintas stiklas
 • 4 mm grūdėtas stiklas

Tvirtos aliuminio profilių konstrukcijos šiltnamis

“Ventus” modelio šiltnamio profiliai – aliuminiai, uždarojo tipo, vientisi. Keliolikos skirtingų formų, ilgių, storio. Visa šiltnamio konstrukcija – stabili, tvirta. Aliuminis – lengvas, bet tvirtas, ilgaamžis metalas. Nerūdija, nuo šilumos nesikreipia, atsparus drėgmės ir saulės poveikiui, nereikia specialios priežiūros.

 • Jungimo elementai (varžtai ir veržlės) – nerūdijančio plieno.
 • Daug dėmesio skiriama apdailos elementams ir estetikai.
 • Konstrukcija pilnai paruošta savarankiškam šiltnamio surinkimui (pakuotėje yra išsami surinkimo instrukcija). Surenkant konstrukciją nereikia nieko papildomai gręžti, pjauti, spausti.

Aukštas ir erdvus šiltnamis

Standartinis šio šiltnamio šoninių sienelių aukštis – 1,81 m.

Jei norite dar aukštesnio šiltnamio, užsisakykite +20 arba + 30 cm paaukštinta šonine sienele (atitinkamai keičiasi ir bendrasis šiltnamio aukštis). Tai ne tik suteikia daugiau būtinos erdvės augalams, jų išdėstymui, užtikrina geresnę oro cirkuliaciją statinio viduje, bet ir jums tokiame šiltnamyje bus tikrai patogiau tiek dirbti, tiek ilsėtis.

Pastebėjome, kad aukštesnis šiltnamis gražiau įsilieja į bendrą sodo aplinką.

siltnamio auksciai Gardenis

Pav. Galimi “Gardenis” šiltnamių šoninės sienelės aukščiai: 1,81 m (standartinis pasiūlymas), 2,01 m 2,11 m.

Ventus siltnamio konstrukcjos modelis Gardenis
Pav. Bendrasis “VENTUS” šiltnamio modelis.

Jei pageidaujate šiltnamį stayyto ant paruošto mūro ar berono sienelės, imformuokite mus apie jūsų pageidavimą. iš anksto atsiųsime jūsų pasirinkto matmens šiltnamio pamato brėžinius. Rekomenduojamas mūro/betono sienelės aukštis – 43 cm ar 83 cm.

Ventus-on-wall siltnamio konstrukcijos modelis Gardenis

Pav. “VENTUS” šiltnamio modelis – ant 43 cm sienelės (on-wall).

Šiltnamio “VENTUS” konstrukcijos spalva

 

RAL-paletė

Bendrajam šiltnamių estetiniam vaizdui didelę įtaką daro jų danga, forma ir ypač konstrukcijos spalva. Nors natūralaus aliuminio (nedažyti) šiltnamiai išlieka populiariausi, tačiau kasmet gausėja dažytos konstrukcijos pageidaujančių klientų skaičiu. Ypač dažnai pageidaujama grafito, juodos, rudos, bordo RAL paletės spalvos.

Standartiniame šiltnamio rinkinyje profiliai yra natūralaus aliuminio (nedažyti). Klientui pageidaujant, visus rėmo profilius padengsime pageidaujama RAL paletės spalva kokybiška miltelinio dažymo technologija Qualicoat.

Šiltnamio stoglangiai

Dideli stoglangiai (73×82 cm) užtikrina gerą šiltnamio vėdinimą. Langus galima įstatyti stoge arba/ir bet kurioje šiltnamio sienelėje. Prireikus, atskirai galite įsigyti papildomą langą.

Šiltnamio lietvamzdžiai

Šiltnamio konstrukcijoje yra integruoti vandens ir drėgmės kondensato latakai, lietvamzdžiai. Visas nuo stogo tekantis lietaus vanduo bus surenkamas, išbėgs dviem lietvamzdžiais. Patogu šią srovę nukreipti į specialias vandens talpas ir taip pasirūpinti vandeniu šiltnamio augalams laistyti.

“Ventus” šiltnamio durys

Gardenis šiltnamių durų tipai

Standartiniame komplekte yra vienerios stumdomojo tipo durys su patogia rankenėle. Šios durys – stabilios, patogesnės nei varstomos, jų neblaško vėjas, todėl nereikia paremti ar pan.

“Ventus” šiltnamiuose gali būti įstatomos ir jūsų pageidaujamo tipo durys; jų skaičių galite pasirinkti: vienerios ar dvejos stumdomos (80 cm ar 140 cm pločio), vienerios ar dvejos varstomos durys, kt.

Durys gali būti įstatytos į bet kurią šiltnamio pusę, kur jums patogiau: priekį, galą ar šoną.

Bet kada galima įsigyti ir įstatyti papildomas duris.

“Ventus” šiltnamio pamatai

Kad bet koks statinys būtų stabilus ir tvirtas, jam reikalingas geri pamatai. “Ventus” šiltnamio komplekte yra 14.5 cm aukščio specialus aliuminio pagrindas (cokolis) su atramomis (“kojomis”), kurias būtina įbetonuoti į dirvą ar pritvirtinti prie kito grindinio dangos (trinkelių, betono, kt.).

Jei pageidaujate, šiltnamį galite statyti ir ant betono ar mūro pamato. Šiuo atveju pasiūlysime kitą pagrindo tipą – specialią aliuminio plokštelę, tolygiai apgaubiančią jūsų pamato paviršiaus plokštumą ir dėl to apsaugančią pamatą nuo neigiamo lietaus ar ledo poveikio. Šiltnamio konstrukcija išlieka tokia pat tvirta ir stabili. Plokštelės atveju rekomenduojame rinktis paaukštintą (+10 cm ar +20 cm) šiltnamio konstrukciją.

Dėmesio: jei bet kurį “Gardenis” šiltnamį ketinate statyti ant jūsų paruošto pamato, būtinai iš anksto informuokite apie tai mus; atsiųsite tikslų pamato liejimo ar mūrijimo brėžinį.

pamatai-siltnamiui-gardenis

pamatai-siltnamiui-gardenis

Pav. Standartinis aliuminis “Gardenis” šiltnamio pamatas.

Siltnamio pamatas plokstele Gardenis
Pav. Aliuminio pamatas – plokštelė “Gardenis” šiltnamiams, statomiems ar mūro ar betono pamato.

Dangos

Šiltnamio danga: stiklas, polikarbonatas, abu?

„Gardenis“ šiltnamiai gali būti dengiami kokybiškomis, ilgalaikėmis saugaus grūdinto stiklo ar kanalinio polikarbonato dangomis. Arba galima jungti jas abi! Pavyzdžiui, šiltnamio stogą dengti polikarbonato, o sieneles – stiklo danga; arba vieną sienelę ir stogą – polikarbonatu, likusias – stiklu, ir pan. Šiltnamio kainai šie pasirinkimai esminės įtakos neturi.

Mūsų šiltnamių dangos:

 • polikarbonatas10 mm storio (pastaba: kuo storesni polikarbonato lakštai, tuo geriau/ilgiau išlaikoma šiluma šiltnamyje)
 • stiklas – skaidrus saugus grūdintas 4 mm storio
 • stiklas – skaidrus saugus grūdėtas 4 mm storio

siltnamio dangos pasirinkimas gardenis

Ką pasirinkti – stiklą ar polikarbonatą?

Pasirinkę 10 mm kokybišką kanalinį polikarbonatą sodininkauti galėsite daug anksčiau ir ilgiau, nes tokiame šiltnamyje ilgiau laikysis šiluma.

Jei jums labiau svarbi estetika, dangos skaidrumas, rinkitės  4 mm grūdintą stiklą.

Jei nenorite naudoti plastiko (polikarbonato) dangos, o skaidrus grūdintas stiklas taip pat netenkina jūsų poreikio, siūlome šiltnamį dengti 4 mm grūdėto stiklo danga.

Išsamiau apie stiklo ir polikarbonato dangų privalumus ir trūkumus – žemiau:

Stiklo polikarbonato skirtumai siltnamiui

Šiltnamių Magna, Ventus, Juna, Murus pristatymo kaina 185 Eur

Transporto sąlygos uzsakant Magna, Ventus, Juna, Murus šiltnamius :

 • Pristatymo laiko derinimas galimas pusdienio tikslumu – iki pietų arba po pietų;
 • Apie pristatymo dieną pranešama iš vakaro;
 • Pristatymo metu, vairuotojas prekes, kurios yra standartinio gabarito, vežimėlio ir lifto pagalba iškrauna prekes ant žemės (jokio užnešimo ar įvežimo į patalpas nevykdo);
 • Jeigu prekė sveria daugiau nei 30 kg ir yra nestandartinio dydžio, klientas pats turi organizuoti krovinio išsikrovimą.
 • Išsikrovimui skiriama iki 30 minučių. Vėliau kiekviena valandai skaičiuojama prastova. 1h/20 Eur.