VELUX vidinė žaliuzė – valdoma rankiniu būdu PAL M04 7060S (78 x 98 cm) 7060 Aistringa raudona

102,00 € (105,00 €)
Radai pigiau?
Patinka
5.00 (6) 5
PAL M04 7060S 78 x 98 cm 7060 Aistringa raudona valdoma rankiniu būdu

Vidinės žaliuzės

Atsparios vandeniui – puikiai tinka drėgnoms erdvėms


Rekomenduojama šiems kambario tipams: vonioms, virtuvei

 • Privatumas ir šviesos valdymas
 • Valdymas be virvelių
 • Atsparios vandeniui ir lengvai valomos

Nereikalaujančios priežiūros ir atsparios drėgmei VELUX vidinės žaliuzės puikiai tinka vonios kambariams ir virtuvėms. Norint sukurti išskirtinį dizainą buvo atsisakyta neišvaizdžių virvelių. Tiesiog pakreipkite skersinius bet kokia kryptimi, kad sureguliuotumėte patenkančios šviesos kampą ir kiekį.


Nesvarbu, koks jūsų stilius – visada rasite derančią užuolaidėlę

Galima rinktis iš 9 klasikinių spalvų. 

Vidinių žaliuzių skersiniai yra 35 mm pločio ir pagaminti iš lakuoto aliuminio.


Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

 • velux

  Rankinis valdymas su valdymo rankenėle


  Rankiniu būdu valdomas vidinės žaliuzes naudoti labai paprasta. Priešingai nei įprastose žaliuzėse, VELUX žaliuzėse nėra jokių virvelių. Todėl jas galite reguliuoti su valdymo rankenėle žaliuzės apačioje. Tiesiog naudokite valdymo rankenėles, norėdami žaliuzes pagal pageidavimą pakelti arba nuleisti. Norėdami pakreipti skersinius ir sureguliuoti į kambarį patenkančios šviesos kryptį, tiesiog perkelkite šoninio bėgelio dešinėje esančią kreipimo rankenėlę į viršų arba į apačią. Kreipimo rankenėlę galima perkelti į bet kurią šoninio bėgelio vietą.

  Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą su valdymo rankenėle, taip pat galite įsigyti lazdelę, lazdelės prailginimą ir lazdelės adapterius.

 • velux

  Nuotolinis valdymas su elektros energija

  Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomos vidinės žaliuzės reguliuojamos išmaniu VELUX INTEGRA® pulteliu liečiamu ekranu, tiekiamu su VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.

  Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.

  Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?

  Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių. Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio užuolaidėlė ar žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.

Medžiaga

VELUX vidinę žaliuzę sudaro 35 mm pločio lakuoto aliuminio skersiniai. Jie juda elegantiškais šoniniais kanalais, padarytais iš anoduoto aliuminio.


Garantija

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tiksliausius standartus bei buvo sukurti taip, kad be trikdžių tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.


Paprastas montavimas su VELUX Pick&Click!® sistema

Mūsų iš anksto sumontuoti patentuoti tvirtinimo laikikliai yra standartiškai įrengti kiekviename VELUX stogo lange. Be to, jie tinka su bet kokiomis VELUX užuolaidėlėmis, todėl sumontavimas bus be rūpesčių. Montavimo instrukcija pridedama įsigijus užuolaidėlę.

Pristatymas yra nemokamas, jeigu galutinė užsakymo suma ne mažesnė negu 195 Eur su PVM.

Užsakymų pristatymas, kurie nesiekia 195 Eur, taikomi šie mokesčiai:

 • Bet kurių užuolaidėlių, žaliuzių ar aksesuarų bei garo izoliacijos (BBX) užsakymams - 10 Eur su PVM visoje Lietuvos teritorijoje;
 • Kitiems Velux gaminiams - 20 Eur su PVM mokestis visoje Lietuvos teritorijoje.

Jeigu užsakymą sudaro abi auksčiau paminėtos prekių grupės, bus taikomas didesnis mokestis.

Taip pat prekes galite atsiimti iš mūsų sandėlio adresu Liepkalnio 35A, Vilnius iš anksto suderinus užsakymo atsiėmimą su mūsų vadybininkais.