RUUKKI Fasado apdaila

RUUKKI Fasado apdaila kainaPlatus „Ruukki“ fasado apdailos gaminių asortimentas suteikia neribotas galimybes. Naudodami mūsų fasadų apdailos plokštes, juostas ir profilius iš aliuminio, įvairiais polimeriniais padengimais dengto plieno, Corten (dar vadinamo Cor-ten, rūdimis padengto plieno) - lengvai sukursite išskirtinį dizainą įvairios paskirties pastatams. Rinkitės iš daugybės apdailos medžiagų, spalvų ir formų ir įgyvendinkite savo kūrybines idėjas.

Ruukki projektavimo priemonės leis lengviau pasirinkti tinkamiausią kokybišką fasado apdailos gaminių formą, medžiagą ir spalvas. Panaudodami šias priemones galėsite sukurti išskirtinį ir elegantišką ventiliuojamą fasadą tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams.

Išbandykite „Ruukki“ fasado apdailos parinkimo ir vizualizavimo įrankį – pasinaudodami juo, galite akimirksniu pamatyti, kaip įvairių formų, medžiagų ir spalvų plokštės atrodys ant pastato - žvelgiant iš tiesiai ar iš šono, dieną ar naktį.
Lengvesnis projektavimas – naudodami CAD įrankius ir vadovaudamiesi projektavimo rekomendacijomis lengvai paversite savo idėjas ir vizijas realiais projektais.

Tvarūs, ilgaamžiai ir aplinką tausojantys gaminiai, kuriems taikoma ilgalaikė garantija kokybei visose srityse. Mūsų gaminamus fasado apdailos gaminius galima naudoti pakartotinai arba perdirbti kaip žaliavą, iš kurios bus gaminami nauji plieno, aliuminio ir kitokie gaminiai.

Greitas ir lengvas montavimas – kruopščiai apgalvotos smulkiausios detalės bei aiškios rekomendacijos.
Specialistų pagalba – projektavimo, projektų valdymo ir fasado apdailos gaminių montavimo ir naudojimo etapuose. Pasinaudokite mūsų didele patirtimi ir plačiu partneriu tinklu.
Esate architektas, inžinierius, rangovas, statybininkas arba montuotojas? „Ruukki“ pasidalins su jumis savo patirtimi, įkvėps, pamokys ir padės įgyvendinti jūsų projektą. Detalesnę informaciją, bei konkrečius šiam produktui siūlomus įrankius rasite žemiau pasirinkę konkretų gaminį iš fasado apdailos gaminių asortimento.

Naujas fasadas su visiškai integruotais saulės energijos elementais

"Ruukki" sukūrė ir užpatentavo įspūdingą fasado apdailą su integruotais saulės energijos elementais, panaudojančiais saulės energiją. Šis sprendimas skirtas pastatams, kuriems keliami vis griežtesni aplinkosaugos reikalavimai. Sistema yra visiškai integruota į fasadą ir tai yra ekonomiškiausias būdas rinkoje sukurti stiklinį fasadą, kuris dar ir generuoja elektros energiją iš saulės. Šiuo metu mes ieškome bandomųjų projektų.

„RUUKKI“ SUKŪRĖ VISIŠKAI INTEGRUOTĄ SAULĖS ENERGIJOS FASADO PLOKŠTĘ

„Rautaruukki Corporation“ pranešimas spaudai 2011 m. gegužės 27 d. 10 val. rytų Europos vasaros laiku

„Ruukki“ yra pirmoji įmonė, sukūrusi fotovoltinę sistemą, visiškai integruotą į fasadą, kuri saulės spindulius konvertuoja į elektros energiją. Saulės energijos sistema nepriklauso nuo šilumos, ji priklauso tik nuo saulės radiacijos. Generuojama elektra naudojama pastato reikmėms arba teikiama elektros tinklui.

Saulės energijos fasado plokštės specialiai sukurtos naudoti aukščiausius architektūros standartus atitinkančiuose pastatuose, kuriems keliami vis labiau griežtesni aplinkosaugos reikalavimai. Sistema, kurią sukūrė ir užpatentavo „Ruukki“, yra visiškai integruota į fasadą ir tai yra ekonomiškiausias būdas rinkoje sukurti vizualiai modernų, stiklinį fasadą, kuris saulės energiją paverčia elektros energiją. Sistema leidžia energiją gaminti net ir tose vietose, kur tiesioginiai saulės spinduliai nepatenka, elektra generuojama net jei yra debesuota. Jei aplink pastatą yra sniego, ar šalia yra vandens telkinių, sistemos pagaminamas elektros energijos kiekis ženkliai padidėja, nes panaudojama dar ir atspindėtų spindulių energija.

Saulės energijos fasado plokštės - tai "Ruukki“ atsakymas į kylantį poreikį gaminti energiją iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Pagrindinis produkto sukūrimo tikslas yra tvarumas ir ekologija. Šie du dalykai puikiai dera panaudojus "Ruukki“ technologines naujoves bei pasaulinę pažangą“,– teigia Jouni Metsämäki, vyresnysis „Ruukki“ „Building Components“ padalinio viceprezidentas.

Pavyzdžiui, vidutinio dydžio biurų pastato fasade Suomijoje „Ruukki“ saulės energijos fasado plokštės per metus gali pagaminti 18 000 kWh elektros. Palyginimui - to pakanka metus elektra aprūpinti vidutinio dydžio vien elektra šildomą namą. Gamybą ir galią dar galima būtų lengvai padidinti atsižvelgiant į vietovę ir galios reikalavimus.

Visiškai integruota į fasadą

„Unikali „Ruukki“ saulės energijos sistemos koncepcija yra ta, kad ji funkciniu ir vaizdiniu atžvilgiu yra visiškai integruota į pastato fasadą. Beveik visiškai juodas stiklinis fasadas leidžia priimti aukštus architektūrinius standartus atitinkančius sprendimus“,– teigia „Ruukki“ architektė Laura Paunila. Nebuvo naudojami jokie matomi tvirtinimai, o dėl tolygios PV modulių spalvos, jie atrodo išvaizdžiai (ne taip, kaip, pavyzdžiui, kristalinio silicio plokštės, įprastai naudojamos saulės elementams).

Saulės fasado plokštės puikiai tinka naudoti ne tik biurų, bet ir kitų komercinių ir gyvenamųjų pastatų statybai. Sistema neapriboja pagrindinės medžiagos ar pastato tipo pasirinkimo, o fasadą galima sumontuoti ant naujai pastatyto ar renovuojamo pastato.

Lankstus, individualus dizainas ir lengvas montavimas

Saulės energijos fasado plokštės yra paprasčiausias ir mažiausiai pastangų reikalaujantis būdas pastatui generuoti elektrą.  Modulių spalva yra beveik juoda. Juos galima derinti su kitais „Ruukki“ fasado produktais. Moduliai yra „Ruukki“ projektavimo priemonių fasado produktų asortimento dalis, o tai leidžia lengvai nurodyti kitų fasado komponentų dydį ir formą. PV moduliai pagaminti panaudojant CIGS (varis, indis, galis ir selenas) plonos plėvelės technologiją, kuri yra dažnai naudojama technologija saulės baterijose.

Saulės energijos fasado plokščių struktūra panaši į „Ruukki“ „Liberta“  fasado plokščių struktūrą ir jos montuojamos taip pat, kaip ir įprastas „Ruukki“ fasadas. Fasadas yra suprojektuojamas ir patiekiamas su visais statybos vietoje reikalingais komponentais ir medžiagomis. Taip pat sukuriama ir kabelių sistema. Tad montavimas statybos vietoje yra greitas ir paprastas.

„Ruukki“ tiekia iš metalo pagamintus komponentus, sistemas ir integruotas sistemas statybų ir inžinerijos pramonėms. Įmonė gali pasigirti plačiu metalo gaminių ir paslaugų asortimentu. „Rautaruukki“ vykdo veiklą 27 šalyse. Įmonėje dirba apie 11 700 žmonių. 2010 m. pardavimo pajamos siekė 2,4 mlrd. eurų. Įmonės akcijos kotiruojamos Helsinkio NASDAQ OMX („Rautaruukki Oyj: RTRKS“). Įmonė naudoja bendrą pavadinimą „Ruukki“.


Atgal
Visos akcijosSiųsti užklausimą Pildyti užsakymą Kaip pirkti
Akcijų prenumerata
KAIP PIRKTI?

PREKYBOS CENTRE

 • Vedrana prekybos centreprekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreapmokėjimas vietoje
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreprekes jūsų bagažinėje
 

TELEFONU

 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės telefonuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

INTERNETU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

GALIMYBĖ PIRKTI LIZINGU

 • Prekės internetulizingo sutarties pasirašymas prekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 
 

ATSISKAITYMAS SU KURJERIU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • arba
 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 • Vedrana prekybos centre
 • atsiskaitymas su kurjeriuatsiskaitymas su kurjeriu
 
 
MES NE ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ - MES TIKROJI PARDUOTUVĖ INTERNETE
© 2008 UAB "Vedrana".