Įrankiai universaliam naudojimui

Įrankiai pagal naudojimąsi jais skirstomi į kelias kategorijas - įrankiai profesionalams, naudojami statybose, tuose darbuose, kur reikia atlikti sudėtingas operacijas (šie įrankiai pajėgūs atlaikyti didelius krūvius ir apkrovas), pusiau profesionalūs - vidutinės klasės įrankiai, naudojami statant namą ar remontuojant butą, bei ekonominės klasės įrankiai (skirti daugiau mėgėjams, kurie mėgsta darbus atlikti patys ar per dieną padirbėti ne daugiau kaip 3-4 valandas).

Aišku, skiriasi ir šios klasifikacijos įrankių kainos, darbo apkrovų ir trukmės lygis, remonto kaštai ir ypatumai.Tačiau vartotojas, ieškantis sau tinkamo įrankio, visuomet tikisi aukso vidurio - nedidelės kainos ir patikimo veikimo. Prie tokių galima priskirti firmos "0max" gaminamus gręžtuvus, perforatorius, kampinius šlifuoklius, oblius, siaurapjūklius, diskinius pjūklus ir kitus įrankius.

Varžtų ir tvirtinimo elementų gamintoja "0max Inc.", turinti savo gamyklas ir kokybės kontrolės padalinius Rusijoje ir Azijos šalyse, šiuo metu gali pasiūlyti ne tik įvairios paskirties tvirtinimo elementų, bet ir patikimų elektrinių įrankių. UAB "0max Baltic", atstovaujanti šiai įmonei Lietuvoje ir ES šalyse, pristato beveik visų rūšių įrankius, skirtus naudotis tiek buityje, remontuojant butą ar namą, tiek nesudėtingiems darbams statybose.

"OMAX" IRANKIŲ YPATYBĖS. Daugelio firmų specializacija - tik įrankių gamyba, o "0max", šalia pagrindinės - varžtų gamybos linijos, įsisavino ir elektrinių įrankių gamybą. Projektuojant įrankius ir komplektuojant papildomas detales atsižvelgiama į įvairių varžtų rūšių ypatybes bei jų montavimą.

Prieš įsigydamas įrankį turite nuspręsti, ar norite turėti brangų profesionalų gaminį su galimybe juo naudotis ilgus metus, ar Jums pakanka įrankio nesudėtingiems periodiškiems darbams. "Omax" įrankiai yra mėgėjiški, tačiau priskiriami vidutinės klasės įrankių grupei. Tai reiškia, kad su šio prekinio ženklo įrankiais galima dirbti ir sudėtingesnius darbus statybose, tačiau su trumpesniu įrankio apkrovimo laiku. Jų kainos nėra aukštos ir atitinka buitinių įrankių kainų lygį.

Visi "0max" įrankiai pasižymi gerais ergonominiais rodikliais: patogiu laikymu dirbant ir saugumu jais naudojantis, jie nesunkūs ir komplektuojami su įrankių dėžėmis ir priedais (antgaliais, magnetiniais laikikliais, grąžtais, atsarginiais angliniais šepetėliais ir kt.

IRANKIŲ KOKYBINIAI RODIKLIAI IR REMONTAS.Firmos "0max" įrankiai projektuojami Rusijoje, o gaminami Kinijoje. Daugelį vartotojų baimina tai, kad įrankis gaminamas šioje Azijos šalyje, tačiau nemažai žinomų gamintojų perkelia savo gamyklas į šią šalį, norėdami sumažinti gamybos kaštus, išlaikant kokybę, bei pateikti rinkai ir galutiniam vartotojui produktą už optimalią kainą. Be to, "0max" įrankių gamyba yra griežtai kontroliuojama "0max" specialistų, todėl čia pagaminti buitiniai įrankiai atitinka visus ES kokybės reikalavimus ir tikrai patikimai tarnaus ne vienerius metus. "0max" įrankiams Lietuvoje suteikia 12 mėnesių garantiją.

PUSIAU PROFESIONALI LINIJA.Be buičiai skirtų "0max" įrankių, gaminami ir pusiau profesionalūs įrankiai. Jie netrukus pasirodys ir Lietuvos rinkoje. Šie įrankiai skiriasi nuo buitinių aukštesniu patikimumo lygiu, patobulintomis techninėmis charakteristikomis ir patrauklia išvaizda. Pusiau profesionalūs "0max" įrankiai išoriškai skiriasi savo spalva - skirtingai nuo mėlynos spalvos "0max" įrankių, pusiau profesionalių instrumentų paviršius yra raudonas.

PLATUS IRANKIŲ ASORTIMENTAS.Firma "0max" gamina visą buityje skirtų naudoti įrankių asortimentą. Be įprastinių akumuliatorinių suktuvų, gręžtuvų, siaurapjūklių, šlifavimo įrankių, prekyboje galima rasti "Omax" gaminamų štrabavimo frezų, elektrinių fenų, galąstuvų, buitinių medžio bei metalo pjovimo staklių.

AKUMULIATORINIAI SUKTUVAI. Akumuliatoriniai suktuvai gaminami nuo 12 iki 18 V įtampos. Buitiniai akumuliatoriniai smūginiai suktuvai gaminami net 24 V galios - tokios galios įrankiai dažniausiai esti profesionalūs. Visi akumuliatoriniai "0max" įrankiai komplektuojami su dviem 1,3 Ah (ampervalandų) galios akumuliatoriais bei įrankių dėžėmis ir priedais.

 

KAMPINIAI ŠLIFUOKLIAI. Kampiniai šlifuokliai gaminami 115-230 mm skersmens diskams. Jie naudojami visiems poliravimo, kietųjų medžiagų pjovimo, šlifavimo darbams. 115 ir 125 mm skersmens šlifuokliai gaminami su palengvinančiais darbą greičio reguliatoriais.

 

 

 

SIAURAPJŪKLIAI. Galima rinktis 500-710 W galios įrankius, skirtus figūriniam medienos, plastmasės, metalo lakštų pjovimui.

 

 

 

 

 

 

DISKINIAI PJŪKLAI.Šie pjūklai skirti medienos, kartono lakštų, plastiko pjovimui. Įvairaus galingumo pjūkluose naudojami 165-185 mm skersmens diskai.

 

 

 

 

 

 

ELEKTRINIS FENAS. 2000 W galios feno reguliuojamos temperatūros diapazonas - 50-600 laipsnių karščio. Šis įrankis skirtas senų dažų nuėmimui, drėgnos medienos džiovinimui, užšalusių vamzdžių pašildymui. Jis taip pat komplektuojamas su įrankių dėžė bei papildomais aksesuarais.

 

 

 

ELEKTRINĖS DRELĖS. Ypač didelis "0max" elektrinių gręžtuvų pasirinkimas. Gaminami tiek įprasto veikimo, tiek smūginiai, reversiniai 400-850W galios instrumentai, kai kurie iš jų komplektuojami su įrankių dėžėmis ir priedais.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Atgal
Visos akcijosSiųsti užklausimą Pildyti užsakymą Kaip pirkti
Akcijų prenumerata
KAIP PIRKTI?

PREKYBOS CENTRE

 • Vedrana prekybos centreprekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreapmokėjimas vietoje
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreprekes jūsų bagažinėje
 

TELEFONU

 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės telefonuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

INTERNETU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

GALIMYBĖ PIRKTI LIZINGU

 • Prekės internetulizingo sutarties pasirašymas prekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 
 

ATSISKAITYMAS SU KURJERIU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • arba
 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 • Vedrana prekybos centre
 • atsiskaitymas su kurjeriuatsiskaitymas su kurjeriu
 
 
MES NE ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ - MES TIKROJI PARDUOTUVĖ INTERNETE
© 2008 UAB "Vedrana".