Keraminiai blokeliai kaina

ytong nauja akcijaakyto betono blokeliai akcija wienerberger keraminiai blokeliai akcija silikatiniai blokeliai akcija

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius

Pristatymas tiesiai į statybų aikštelę.

Atstovaujame KERAPOR Rokų keramika ir Wienerberger gamyklas.


Keraminiai blokeliai – natūralus mineralinis, ekologiškai švarus produktas, gautas naudojant natūralias žaliavas ir paprastą gamybos technologiją.Nuo bloko tvirtumo priklauso viso statinio konstrukcijos savybės: atsparumas, stabilumas, ilgaamžiškumas, matmenų pastovumas. Keraminį bloką galima vadinti „daugiakovininku“, kuris gal ir nenugali atskirose rungtyse, bet galutiniame rezultate yra vienas iš geriausių tarp statybinių medžiagų. Blokų mūras gerai sulaiko triukšmą, yra nedegus ir padidina viso pastato atsparumą, o masyvios sienos suteikia saugumo jausmą.

Keraminių blokelių mūras palankiai veikia žmogaus organizmą, garantuoja gyventojams sveiką aplinką, harmoningai įsilieja į jų gyvenimą, tarsi priartindamas statinius prie natūralios gamtos ir neišskiria žmogaus organizmui jokių pavojingų medžiagų.

Keraminiai blokai gaminami iš molio, smėlio, šamoto (maltų duženų) ir organinių priedų (pjuvenų, durpių, anglies), ir degami 880 oC temperatūroje. Priedai išdega, palikdami tuštumas (poras), kurios gaminį palengvina. Tokios keraminės masės (šukės) tankis yra 1100 kg/m3, (be priedų – daugiau kaip 1500 kg/m3).

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius
Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius 

Išnaudojant gerai perdirbto molio ypatumus, keraminiai blokai gaminami  tuštymėti, t. y. turintys daug kiaurymių, išlaikant tam tikrą pusiausvyrą tarp keraminės sienelės storio ir kiaurymių skaičiaus. Esant mažesniam sienelės storiui ir daugiau oro tarpų, gaminys greičiau išdega, pasidaro lengvesnis. Blokų tuštymėtumas siekia 42 proc. Tai reiškia, kad keraminis blokas susideda iš 42 proc. oro ir 58 proc. keraminės masės. Įvertinus dar ir porėtumą galima teigti, kad šiuolaikinio bloko tūryje yra tik pusė keramikos. Taigi, bloko tūrio svoris (tankis) yra 900-950 kg/m3. Kuo lengvesnis blokas, tuo jis efektyvesnis, racionaliau išnaudojamas transportas, lengviau dirbti statyboje, mažėja sienų apkrovimas, didėja jo šilumos varža.

Blokai “Keraporas” stambūs ir mūre pakeičia 4-7 paprastas skylėtas plytas. Didelių matmenų blokų mūras turi žymiai mažiau mūrijimo siūlių. Siūlės yra šalčio tiltai, nes  skiedinys daug laidesnis negu pats blokas.

Vertikaliai blokai sujungiami juose suformuotomis įlaidomis ir iškilimais (rievėmis), nenaudojant skiedinio. Todėl jo sunaudojama iki 30 proc. mažiau. Be to,  padidėja darbų sparta, pagerėja viso mūro šiluminės ir drėgminės savybės. Maži išoriniai tarpeliai blokų sujungimo vietose užsandarinami mūro tinkavimo metu. Įvertinant visus minėtus privalumus, blokų matmenys ateityje bus didinami. Bloko aukštis yra 18,8 cm ir 23,8 cm (europinis), storiai 17,5; 20; 25; 30; 40 cm. Siauresniems blokams gali būti taikomas siauresnis pamatas. Pagal veikiantį standartą LST 1270-92 matmenų nukrypimai yra: ilgiui + 10 mm ir -5 mm, storiui ± 5 mm, aukščiui ± 3 mm.

Prie stambių blokų komplektuojami mažesni (kartotiniai), t. y. pusiniai, tam, kad būtų galima teisingai išmūryti kampus ir  angas.

Aukšti šiandieniniai reikalavimai, keliami sienos šilumos izoliacijai, nusako tam tikras sąlygas keraminiam blokui, kaip pagrindinei sienos konstrukcijos daliai. Blokas “Kerapor” ne tik konstrukcinis, bet ir termoizoliacinis gaminys. Jo šilumos varža priklauso nuo tūrio svorio, kurį lemia gaminio tuštymėtumas ir keraminės masės porėtumas. Gerinant bloko šilumos varžą, yra svarbu tinkamas tuštumų išdėstymas. Jų išdėstymo kryptis orientuota statmenai šilumos srautui, praeinančiam per keraminių blokų mūrą. Tuomet šilumos srauto kelias tarp vidinio ir išorinio bloko paviršiaus žymiai ilgesnis ir šilumos perdavimas per bloką sumažėja. Vidutinis bloko šilumos laidumas λ yra apie 0,19 W/mK, paprastos pilnavidurės plytos  0,81 W/mK. (λ - dydis, kuris charakterizuoja medžiagos sugebėjimą paskirstyti šilumą, t. y. perduoti, cirkuliuoti, išspinduliuoti). Bloko šilumos varža R yra nuo 0,66 m2 K/W iki 2,32 m2 K/W, priklausomai nuo jo storio sienoje. (R= d/λ, kur d- medžiagos storis).

Šilumos laidumą λ blogina medžiagos drėgnumas. Naudojant statybines medžiagas antžeminėje statyboje, poringų sausų medžiagų nebūna, todėl šiluminę izoliaciją be drėgmės vertinti  negalima. Keraminės mūro sienos eksploatacinis drėgnis yra apie 1 proc.

Norint išlaikyti mūrui paskaičiuotą šiluminės varžos rezultatą, reikia vengti nukrypimų nuo  technologinių normų mūrijant:

 • neviršyti 12 mm siūlės storio;
 • teisingai ir tiksliai sujungti blokus įlaidomis (rievėmis), juos gerai suglaudžiant ir nenaudojant skiedinio;
 • naudoti skiedinį, kurio šilumos laidumo vertė geresnė, išlaikant atsparumo reikalavimus;
 • nenaudoti skysto skiedinio, kurio didelė dalis nuteka į bloko kiaurymes ir užpildo jas, sumažindamas bloko šilumos savybes;
 • vengti kombinacijų su paprastomis plytomis (ypač pilnavidurėmis), nes jų šiluminė varža yra  žemesnė, ypač kirtimosi vietose: kampuose, išorinės sienos sandūroje su vidine siena, ties parapetu, langais;
 • tinkamai panaudoti sąramas virš langų, teisingai prijungti perdengimų konstrukcijas;
 • blokus sandėliuoti ir saugoti nuo per didelės drėgmės, perdžiūvimo ar apšalimo.

Siekiant geresnių mūro sienos šilumos izoliacijos savybių reikia nepamiršti, kad name šilumos nuostoliai labai priklauso nuo langų, durų kokybės, perdangų ir išorinių konstrukcijų, klimatinių sąlygų ir nuo gyventojų rūpinimosi šildymo sistema. Per daug gerai apšiltinus namo išorę, susiduriama su higieniniu reikalavimu – pakeisti orą viduje, įrengiant brangią oro apykaitos sistemą.

Reikia įvertinti didelę blokų šilumos akumuliaciją. Mūras yra inertinė medžiaga, dėl kurios mūrinės sienos ilgai šyla, bet vėliau, net išjungus šildymą, išskiria sukauptą energiją. Tokio tipo sienos priimtinos žmogui, kurio pastate yra centrinė šildymo sistema, arba visose patalpose žiemos metu palaikoma vienoda temperatūra. Vasarą keraminės sienos sugeria dalį į vidų ateinančios šilumos, o šaltesnės nakties metu šilumą atiduoda. Taip išlyginami temperatūros svyravimai.

Nuo bloko tvirtumo priklauso viso statinio konstrukcijos savybės: atsparumas, stabilumas, ilgaamžiškumas, matmenų pastovumas. Keraminį bloką galima vadinti „daugiakovininku“, kuris gal ir nenugali atskirose rungtyse, bet galutiniame rezultate yra vienas iš geriausių tarp statybinių medžiagų. Blokų mūras gerai sulaiko triukšmą, yra nedegus ir padidina viso pastato atsparumą, o masyvios sienos suteikia saugumo jausmą. Atsparus cheminiams ir biologiniams poveikiams, neišskiria jokių pavojingų medžiagų. Radiacijos saugos centro nustatyta, kad žaliavose ir gaminiuose gamtinių radionuklidų išskiria mažiau nei reikalauja higienos normos. Keraminiai blokai gaminami 7,5 ir 10,0 MPa atsparumo, todėl naudojami laikančioms sienoms mūryti mažaaukštėje statyboje (4 aukštai). Tinka naudoti daugiaaukštėje statyboje, tačiau reikia atlikti norminius skaičiavimus, arba blokus naudoti tik sienos tūrio užpildymui.

Garso izoliacija, t. y. statybinių konstrukcijų savybė dalinai nuslopinti akustinę galią, kuri sklinda oru iš šaltinio kaimyninėje erdvėje. Yra orinis ir smūginis garso nepraeinamumas. Įvertinant bendrą nepraeinamumą statybinėse konstrukcijose ir pastatuose, priklausomai nuo dažnio, yra nustatytos kreivės, pagal kurias galima rasti tam tikrus dydžius. Geresnei garso izoliacijai daugiausiai įtakos turi masė (kuo didesnė, tuo geriau), vienodi tarpai tarp blokų, jų storis, visiškas tarpų užpildymas, tikslus vertikalus sujungimas ir tinko sluoksnio storis. Blokų sienos yra pranašesnės dėl žemesnio paviršinių bangų sklidimo greičio mūru ir didelio slopinimo sklindant išilginėms garso bangoms per perėjimą: blokas – tarpas. Garso sugėrimą (absorbavimą) galima pagerinti užpildant akmens vata tarpą tarp dviejų blokų sienų. Garso nepraeinamumo vertė yra  matuojama decibelais (dB). Bloko “Keraporas” garso izoliacija Rw yra 45-50 dB, priklausomai nuo jo storio ir masės.

Atsparumas ugniai nusako, kaip pastato konstrukcija ar jos elementas gali per nustatytą laiko tarpą išlaikyti nustatytas apkrovas ir šilumos izoliacines savybes (arba išlieka vientisas). Priešgaisrinis atsparumas nustatomas specialiose atestuotose laboratorijose, įvertinant šiuos  parametrus:

 • mūro atsparumą arba stabilumą;
 • vientisumą;
 • nekaitinamos pusės temperatūrą arba izoliacines savybes (t. y. sugebėjimą išlaikyti žemesnę temperatūrą kitoje sienos pusėje, kuri nesiliečia su ugnimi, išreikštą minutėmis).

Mūras iš keraminių blokų atitinka A 1 klasę ir yra visai nedegus. Pagal analogus –storiausios sienos (400 mm) ugniai atsparumas yra 240 min.

Keraminiai blokai – natūralus mineralinis, ekologiškai švarus produktas, gautas naudojant natūralias žaliavas ir paprastą gamybos technologiją.

Žaliavų pagrindas molis – įvairių mineralų (kaolinito, montmorilonito, hidrožėručių, nontronito) ir kristalinių uolienų irimo produktas, kasamas 3-11 m žemės gylyje. Drėkinant molį vandeniu, jis virsta plastiška molio tešla, iš kurios formuojami įvairūs gaminiai. Džiovinant kietėja, kaitinant iki 700 oC netenka kristalinio vandens ir praranda savo plastiškumą. Degant 950 oC temperatūroje (kuras – medžio pjuvenos) vyksta sudėtingi cheminiai-mineraloginiai medžiagos pakitimai: kai kurios molio sudedamosios dalys pradeda lydytis, skystoji dalis „suriša“ atskirus grūdelius ir viskas sutvirtėja, tankėja ir sumažėja tūris. Struktūros pagerinimui naudojami priedai: natūralus smėlis, sumaltos gaminių duženos, medžio pjuvenos arba durpės. Smėlis nesilydo, tik sumažina gaminių susitraukimą, sudarydamas keraminės masės karkasą. Medžio  pjuvenos arba durpės išdega, palikdamos oro pūsleles – mikroporas, todėl keraminės masės struktūra yra visiškai artima medienos struktūrai.Medis – žemė (molis, smėlis) – vanduo – oras – gamtiniai šaltiniai, savaime patvirtinantys ir produkto ekologiškumą.

Pagaminto keraminio bloko „Kerapor“ konstrukcija suskaido medžiagą į daugybę sluoksnių, porų, pertvarėlių ir sienelių, o ramus oras tuštumose ir porose –geriausias ir sveikiausias šilumos laikytojas. Sveikas namas skaitomas tas, kurio sienos akumuliuoja šilumą, t. y. vyksta natūralus vėdinimas per poringą sienų medžiagą. Tokius namus, artėjant žiemai, galima pradėti šildyti 2 savaitėm vėliau, o pavasarį šildymo sezoną užbaigti 2 savaitėm anksčiau, nes keraminių blokų mūras yra inertinė medžiaga.

Keraminių blokų mūras palankiai veikia žmogaus organizmą, garantuoja gyventojams sveiką aplinką, harmoningai įsilieja į jų gyvenimą, tarsi priartindamas statinius prie natūralios gamtos ir neišskiria žmogaus organizmui jokių pavojingų medžiagų.

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai blokeliaiKERATERM

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKERATERM 44

 

KERATERM 44 blokeliai skirti 440 mm storio sienų mūrijimui.

Nėra reikalo šiltinti išorinių sienų. Šie blokeliai gali būti naudojami ir įrengiant laikančiąsias pertvaras.
Keraminiai blokeliai KERATERM 44 skirti vidinėms laikančiosioms sienoms statyti.

 • Sienos storis = 44 cm
 • Stipris gniuždant = 12,5 N/mm2
 • Atsparumo šalčiui ciklai = 25
 • Kaina = 82.58 EUR su PVM/m3

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKERATERM 44s

KERATERM 44s (kampiniai blokeliai) skirti 440 mm storio sienoms statyti. Leidžia greitai ir kokybiškai mūryti sieną. Nereikia skaldyti blokelių. Taupo laiką ir pinigus. KERATERM 44s – papildomi elementai prie KERATERM 44. Jie naudojami mūrijant namo kampus, durų ir langų angoms apmūryti, taip pat ir užbaigti eilę ten, kur to reikia.

 • Sienos storis = 44 cm
 • Stipris gniuždant = 12,5 N/mm2
 • Atsparumo šalčiui ciklai = 25

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius KERATERM 44/2

KERATERM 44/2 (pusblokiai) naudojami mūrijant 440 mm storio namo sienų kampus. Leidžia greitai ir kokybiškai mūryti sieną. Nereikia skaldyti blokelių. Taupo laiką ir pinigus. KERATERM 44s – papildomi elementai prie KERATERM 44. Jie naudojami mūrijant namo kampus, durų ir langų angoms apmūryti, taip pat ir užbaigti eilę ten, kur to reikia.

 • Sienos storis = 44 cm
 • Stipris gniuždant = 12,5 N/mm2
 • Atsparumo šalčiui ciklai = 25

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKERATERM 25

KERATERM 25 naudojami 250 mm storio sienų mūrijimui. Iš KERATERM 25 blokelių sumūrytos sienos turi būti apšiltintos 150 mm storio šilumos izoliacija (mineralinė vata ar polistireninis putplastis). Naudojami ir vidinėms laikančiosioms pertvaroms įrengti.

 • Sienos storis = 25 cm
 • Stipris gniuždant = 15 N/mm2
 • Atsparumo šalčiui ciklai = 50

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKERATERM 25 AKU

KERATERM 25 AKU blokeliai skirti vidinių pertvarų su griežtesniais akustiniais reikalavimais (iki 55 db) mūrijimui. Dėl didesnio šių blokų mechaninio ir ugnies atsparumo juos galima naudoti statant ne tik vidines, bet ir išorines padidinto atsparumo sienas, o taip pat mūrijant ugniasienes.

 • Sienos storis = 25 cm
 • Stipris gniuždant = 20 N/mm2
 • Atsparumo šalčiui ciklai = 25

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius KERATERM 17,5

KERATERM 17,5 blokeliai naudojami statant nedidelius vieno aukšto pastatus. Iš KERATERM 17,5 sumūrytos sienos turi būti apšiltintos 150-170 mm storio šilumos izoliacija. Blokeliai naudojami pertvaroms statyti ar, ekonominio varianto atveju, išorinių sienų statybai, tačiau tokiu atveju reikalingas bent 150 mm storio šilumos izoliacijos sluoksnis (mineralinė vata arba polistireninis putplastis). Kaip statybinė medžiaga laikančiosioms sienoms 17,5 cm storio blokeliai gali būti naudojami mūrijant pastatus, kurių eksploatacijai nenumatoma didelė apkrova ir, kuriuos statant naudojamos medinės arba monolitinės gelžbetonio perdangos.

 • Sienos storis = 17,5 cm
 • Stipris gniuždant = 12,5 N/mm2
 • Atsparumo šalčiui ciklai = 25

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKERATERM 12

KERATERM 12 blokeliai skirti laikančiosioms vidinėms sienoms mūryti. Keraterm 12 blokelius galima taip pat naudoti pašiltintoms trijų sluoksnių sienų konstrukcijoms.

 • Sienos storis = 12 cm
 • Stipris gniuždant = 10 N/mm2
 • Atsparumo šalčiui ciklai = 25

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKERATERM 38

KERATERM 38 skirtas, mažaaukščių ir daugiaaukščių pastatų, išorinių ir vidinių laikančių sienų mūrui. Priklausomai nuo sienų konstrukcijos ir šilumos izoliacijos tipo, vadovaujantis Lietuvos statybos techniniu reglamentu, gyvenamųjų pastatų išorinių sienų mūrui pakankamas 10 cm šilumos izoliacijos sluoksnis.

 • Sienos storis = 38 cm
 • Stipris gniuždant = 12,5 N/mm2
 • Atsparumo šalčiui ciklai = 25

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKERATERM 51

KERATERM 51 blokeliai skirti išorinėms sienoms mūryti (su šilumos izoliacija ar be jos). Atitinka 2 standartinių plytų storio sieną.

 • Sienos storis = 51
 • Stipris gniuždant = 7,5 N/mm2
 • Atsparumo šalčiui ciklai = 25

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusKeraminiai blokeliai Porotherm

Keraminiai blokeliai Porotherm yra pastato ilgaamžiškumo garantas. Blokeliai tinka pertvaroms, išorinėms ir laikančiosioms sienoms. Itin lengva mūryti.

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius

Keraminiai blokeliai Porotherm – pastato ilgaamžiškumo garantas

Specialistų teigimu, norint mūsų klimato sąlygomis savo būste sukurti palankų mikroklimatą, keraminiai gaminiai − tinkamiausia statybinė medžiaga, efektyviai besipriešinanti žiemos šalčiams ir vasaros kaitrai. Keraminiai blokeliai Porotherm yra jau išdegti, todėl nebijo karščio bei temperatūrų svyravimų, jie yra akyti, todėl šilti ir atsparūs šalčiui. Šiandien, kai pastatų sienoms siūloma daugybė alternatyvų, seniausia dirbtine statybine medžiaga laikomos keraminės plytos yra savotiškas kokybės bei gero skonio etalonas. Be to, nepaisant medžiagos tradiciškumo, keraminių dirbinių gamintojai nuolat siūlo tobulesnius sprendimus. To rezultatas – keraminės plytos virto keraminiais akytaisiais blokais, suteikiančiais pastatui ilgaamžiškumo, pagreitinančiais statybą ir sukuriančiais palankias gyvenimo sąlygas.

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius

Gilios tradicijos − modernus požiūris

Neseniai mūsų šalies statybinių medžiagų rinkai stambiausias pasaulyje statybinės keramikos gamintojas austrų koncernas Wienerberger pasiūlė aukštos kokybės akytuosius keraminius blokelius Porotherm, skirtus gyvenamųjų namų statybai. Tai tinkamiausias keraminės medžiagos pavyzdys. 1819 m. Austrijoje įkurta plytų gamykla Wienerberger iš nedideles vietinės įmonės 2003 m. išaugo į visame pasaulyje stambiausią plytų gamintoją, kuris 25 šalyse turi daugiau kaip 263 gamyklas. Pagrindinės Wienerberger siūlomų gaminių rūšys: keraminės apdailos plytos ir grindinio trinkelės, keraminės čerpės ir keraminiai blokai. Pagal apdailos plytų gamybos apimtis šiandien įmonė užima pirmąją vietą Europoje ir antrąją JAV. Ilgametė keraminių dirbinių gamybos patirtis kartu su šiuolaikine gamybos technologija užtikrina aukščiausią gaminio kokybę, taip pat sisteminį pastatų projektavimą ir statybą. Klientams tai reiškia ekonomišką statybą ir profesionalius bei draugiškus patarimus. Ypač vertinamos tokios keraminių gaminių ypatybės kaip gebėjimas akumuliuoti, visą parą tolygiai atiduoti šilumą, „kvėpuoti“, t. y. praleisti drėgmę, taip pat ekologiškumas bei natūralumas. Būtent dėl šių ypatybių keraminiai blokeliai Porotherm sukuria palankų patalpų mikroklimatą. Be to, keraminių blokelių ir plytų pastatai − puiki investiciją į ateitį, nes jų vertė, kaip ir gero vyno, laikui bėgant tik auga.

Porotherm − ištobulinta klasika

Keramikos gaminiai pagrįstai laikomi seniausia dirbtine statybine medžiaga ir yra naudojami jau keletą tūkstančių metų. Jie nukeliavo ilgą kelią ir buvo nuolat transformuojami, ieškant tobulesnių formų, matmenų bei atsparumo ypatybių. Keraminių dirbinių gamyba iš amatininkų dirbtuvių ilgainiui persikėlė į moderniomis technologijomis aprūpintas gamyklas. Palaipsniui statybai imta naudoti ne vien keramines plytas, bet ir didesnių matmenų keraminius blokelius. Mūsų šalyje keraminiai akytieji blokai − ne naujiena, Lietuvoje bandyti juos gaminti pradėta jau XX a. pradžioje. Keraminiai blokeliai Porotherm, kaip ir keraminės plytos, gaminami tik iš natūralios medžiagos − molio, į kurio masę pridedama smėlio ir medžio pjuvenų, masė sumaišoma, džiovinama, o vėliau išdegama. Gaminant keraminius blokelius suvienijamos ugnies, vandens, oro bei žemės stichijos. Pastatui statyti naudojant keraminius blokelius Porotherm, nelieka jokių kenksmingų atliekų, neišskiriami alergenai, be to, jiems nekenkia vabzdžiai ir neardo grybeliniai mikroorganizmai.

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius

Pertvaroms, išorinėms ir laikančiosioms sienoms

Iš siaurų tuščiavidurių blokų Porotherm galima mūryti tiek vidines pertvaras, tiek išorines sienas, sudarančias išorinį daugiasluoksnio mūro sluoksnį. Jie gali būti naudojami kaip klojiniai monolitiniam žiedui išlieti. Nors iš šių blokelių išmūrytos sienos paprastai neatlieka laikančiosios konstrukcijos funkcijų, blokeliai Porotherm yra itin atsparūs smūgiams. Dideli šių blokų matmenys suteikia galimybę mūryti sienas itin greitai − 1 m² sienos reikia aštuonių blokų ir tik apie trisdešimt minučių trunkančio darbo. Keraminiai blokai Porotherm 25 AKU naudojami sienoms, kurioms reikalinga itin aukšta garso izoliacija. Tuščiaviduriai blokeliai „Porotherm“ gaminami iš geriausios kokybės molio. Jų forma ir tuštymių išdėstymas suprojektuoti taip, kad iš jų būtų galima statyti laikančiąsias daugiaaukščių pastatų sienas. Tą patvirtina tyrimų rezultatai, nuolat atliekami skirtingose laboratorijose. Šiuolaikiški techniniai sprendimai ir gamybos įrenginiai, taip pat griežta kokybės kontrolė garantuoja aukštą gaminių kokybę. 18,8, 25 ir 30 cm storio blokai naudojami laikančiųjų ar išorinių sienų, reikalaujančių papildomo apšiltinimo, statybai.

Išorinėms laikančiosioms sienoms be apšiltinimo

38, 44 ir 50 cm dydžio blokai Porotherm naudojami išorinėms laikančiosioms pastatų sienoms statyti, kur reikalingas žemesnis šilumos atsparumas, arba rajonuose, kur šilumos atsparumui keliami specifiniai reikalavimai. Sienų statybai, kai reikalingas minimalus apšiltinimas, kompanija Wienerberger siūlo naudoti keraminį bloką Porotherm 50 P+W, kurio šilumos koeficientas U yra lygus 0,29 W/m² K (sumūrijus ir aptinkavus blokus termoizoliaciniu skiediniu). Siena iš tokių blokų mūrijama itin sparčiai ir nesudėtingai, kadangi ji sudaryta tik iš vieno, iš abiejų pusių aptinkuoto bloko. Naudojant tokią statybinę medžiagą, patalpų viduje sukuriamas itin palankus mikroklimatas. Tai tinkamiausias sprendimas individualių gyvenamųjų namų statybai.

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius

Porotherm sąramos

Sąramas Porotherm ir plytų mūrą paprasta derinti. Dėl skirtingo medžiagų šilumos išsiplėtimo išvengiama paprastai atsirandančių įtrūkimų. 23,8 cm aukščio sąramos gaminamos tokio pat aukščio kaip ir visi blokai Porotherm, t. y. to paties modulio. Angų perdengimui iki 1,5 m atraminė dalis turi būti ne mažesnė nei 12,5 cm, didelėms angoms − ne mažiau nei 25 cm.

Kiaurymės stabdo šaltį

Dar viena keraminių blokų Porotherm ypatybė − gamybos metu juose formuojamos kiaurymės. Tai suteikia galimybę visokeriopai patobulinti konstrukciją. Gaminys greičiau išdega bei tampa lengvesnis. Kiaurymės sudaro apie 40 proc. bloko tūrio. Tokie blokai lengvesni nei paprastai naudojamos tokių matmenų statybinės medžiagos, todėl lengviau dirbti statybose, racionaliau išnaudojamas transportas, gerėja bloko šiluminė varža bei mažėja sienų apkrovimas. Be to, siūlomi ekonominiai Porotherm sprendimai (Porotherm P+W sistema) (iškyla + įlaida) be mišinio vertikaliose siūlėse leidžia sienas statyti paprastai, greitai ir ekonomiškai. Sumontavus tokį mūrą, iš lauko atkeliaujantis šaltis susiduria su viduje esančiomis ertmėmis, kurios stabdo šalčio skverbimąsi į pastato vidų. Statmenai išdėstytos tuštumos bloko viduje efektyviai priešinasi besiskverbiančiam šalčiui.

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius

Sutelktos geriausios ypatybės

Svarbiausi minėtųjų blokų ypatumai: nedidelis tūrio svoris, dideli matmenys, dydžių įvairovė ir jų suderinamumas, vertikalus blokų jungimas nenaudojant skiedinio, efektyvi šilumos izoliacija ir akumuliacija, didelis atsparumas gniuždymui (10 ir 15 MPa), gera garso izoliacija ir atsparumas ugniai. Pastato iš keraminių blokelių Porotherm mūro atsparumas ugniai − iki 4 val. (priskiriamas A1 degumo klasei), t. y. laikomas nedegiu. Žemas keraminių blokelių mūro drėgmės lygis suteikia galimybę sukurti malonų mikroklimatą iš karto po statybų, taip pat ir vėlesnės eksploatacijos metu. Aukštas keraminių blokelių atsparumas gniuždymui leidžia statyti ne tik daugiaaukščius, bet ir sudėtingos konstrukcijos pastatus. Bandymų metu temperatūros ir drėgmės sukeltos deformacijos rodikliai, palyginti su kitomis sienų statybai naudojamomis medžiagomis, vieni mažiausių. Stambių keraminių blokų pastato mūre yra daug mažiau siūlių, todėl efektyviau išvengiama šalčio tiltų susidarymo. Dideli blokų matmenys, sistema P+W, nereikalaujanti mūro mišinio vertikaliose siūlėse, ir didelis atsparumas gniuždymui, nereikalaujantis papildomo mūro armavimo, leidžia taupyti laiką, papildomas medžiagas ir darbų sąnaudas. Dėl šių duomenų labai padidėja darbų sparta. Efektyvi garso izoliacija apsaugo tiek nuo vidaus, tiek nuo išorės triukšmo sklidimo. Keraminio bloko garso izoliacijos duomenys, atsižvelgiant į jo storį, masę ir sienos konstrukciją, siekia iki Rw=60 dB.

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius

Keraminiai blokai Porotherm

Keraminiai blokeliai Porotherm yra pastato ilgaamžiškumo garantas. Blokeliai tinka pertvaroms, išorinėms ir laikančiosioms sienoms. Itin lengva mūryti.

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius Porotherm 8 P+W keraminiai blokeliai

Porotherm 8 P+W blokeliai naudojami tiek vidinėms, tiek išorėms sienoms. Bloko matmenys 80x498x238 mm

Techninė informacija
Matmenys80x498x238 mm
Svorisapie 10 kg/vnt
Išeiga8 vnt/m²
Mišinio išeiga5 l/m²
Leidžiama apkrova MPa10
Koeficientas U (W/m²K)U=2,20** W/m²K
** įprastas mišinys

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 11.5 P+W keraminiai blokeliai

Porotherm 11,5 P+W blokeliai naudojami tiek vidinėms, tiek išorės sienoms. Bloko matmenys 115 x 498 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys115 x 498 x 238 mm
Svorisapie 12 kg/vnt
Išeiga8 vnt/m²
Mišinio išeiga7 l/m²
Leidžiama apkrova MPa10
Koeficientas U (W/m²K)U=2,04 W/m²K**
**įprastas mišinys

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 18.8 P+W keraminiai blokeliai

Porotherm 18,8 P+W blokai naudojami nešančių vidinių ir išorinių sienų statybai, kurios reikalauja papildomo apšildymo. Bloko matmenys: 188 x 498 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys188 x 498 x 238 mm
Svorisapie 19 kg/vnt
Išeiga8 vnt/m²
Mišinio išeiga12 l/m²
Leidžiama apkrova MPa10 arba 15
Koeficientas U (W/m²K)U=1,28**W/m²K
** įprastas mišinys

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 25 P+W keraminiai blokeliai

Porotherm 25 P+W blokai naudojami nešančių vidinių ir išorinių sienų statybai, kurios reikalauja papildomo apšildymo. Bloko matmenys: 250 x 373 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys250 x 373 x 238 mm
Svorisapie 18 kg/vnt
Išeiga11 vnt/m²
Mišinio išeiga16 l/m²
Leidžiama apkrova MPa10 arba 15
Koeficientas U (W/m²K)U=1,03 W/m²K**
**įprastas mišinys

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 25 AKU keraminiai blokeliai

Keraminiai-akustiniai blokai Porotherm 25 AKU naudojami tokioms sienoms, kurioms reikalinga aukšta garso izoliacija. Bloko matmenys: 250 x 373 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys250 x 373 x 238 mm
Svorisapie 13 kg/vnt
Išeiga11 vnt/m²
Mišinio išeigaca 170 l/m²
Leidžiama apkrova MPa10
Garso izoliacija dBRw = 60 dB

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 30 P+W keraminiai blokeliai

Porotherm 30 P+W blokai naudojami nešančių vidinių ir išorinių sienų statybai, kurios reikalauja papildomo apšildymo. Bloko matmenys: 300 x 248 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys300 x 248 x 238 mm
Svorisapie 14 kg/vnt
Išeiga16 vnt/m²
Mišinio išeiga20 l/m²
Leidžiama apkrova MPa10 arba 15
Koeficientas U (W/m²K)U=0,68 W/m²K**
**įprastas mišinys

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 30 1/2 P+W pusinis keraminis blokas

Porotherm 30 1/2 P+W pusinis blokas. Bloko matmenys: 300 x 124 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys300 x 124 x 238 mm
Svorisapie 8 kg/vnt
Leidžiama apkrova MPa15

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 30 R P+W kampinis keraminis blokas

Porotherm 30 R P+W kampinis blokas. Bloko matmenys: 300 x 174 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys300 x 174 x 238 mm
Svorisapie 11 kg/vnt
Leidžiama apkrova MPa15

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 38 P+W keraminis blokas

Porotherm 38 P+W blokai naudojami nešančioms pastatų sienoms statyti. Šilumos koeficientas U=0,35W/m2K. Bloko matmenys: 380 x 248 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys380 x 248 x 238 mm
Svorisapie 17 kg/vnt
Išeiga16 vnt/m²
Mišinio išeiga25 l/m²
Leidžiama apkrova MPa10
Koeficientas U (W/m²K)U=0,35*/0,41** W/m²K
* termoizoliacinis mišinys
** įprastas mišinys

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 38 1/2 P+W pusinis keraminis blokas

Porotherm 38 1/2 P+W pusinis blokas. Bloko matmenys: 380 x 124 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys380 x 124 x 238 mm
Svorisapie 10 kg/vnt
Leidžiama apkrova MPa10

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 44 P+W keraminis blokas

Porotherm 44 P+W blokai naudojami nešančioms sienoms, kur reikalingas žemesnis šilumos atsparumas. Šilumos koeficientas U=0,31W/m2K. Sienos storis 44 cm.

Techninė informacija
Matmenys440 x 248 x 238 mm
Svorisapie 20 kg/vnt
Išeiga16 vnt/m²
Mišinio išeiga30 l/m²
Leidžiama apkrova MPa10
Koeficientas U (W/m²K)U=0,31*/0,36** W/m²K
* termoizoliacinis mišinys
** įprastas mišinys

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 44 1/2 P+W pusinis keraminis blokas

Porotherm 44 1/2 P+W pusinis blokas. Bloko matmenys: 440 x 124 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys440 x 124 x 238 mm
Svorisapie 11 kg/vnt
Leidžiama apkrova MPa10

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 44 R kampinis keraminis blokas

Porotherm 44 R kampinis blokas. Bloko matmenys: 440 x 186 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys440 x 186 x 238 mm
Svorisapie 15,5 kg/vnt
Leidžiama apkrova MPa10

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 50 P+W keraminiai blokai

Porotherm 50 P+W blokas yra skirtas sienų statybai, kuriom reikalingas minimalus apšiltinimas, o šilumos koeficientas U=0,29W/m2K. Sienos storis 50 cm.

Techninė informacija
Matmenys500 x 248 x 238 mm
Svorisapie 22 kg/vnt
Išeiga16 vnt/m²
Mišinio išeiga35 l/m²
Leidžiama apkrova MPa10
Koeficientas U (W/m²K)U=0,29*/0,34** W/m²K
* termoizoliacinis mišinys
** įprastas mišinys

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm 50 1/2 P+W pusinis keraminis blokas

Porotherm 50 1/2 P+W pusinis blokas. Bloko matmenys: 500 x 124 x 238 mm

Techninė informacija
Matmenys500 x 124 x 238 mm
Svorisapie 13 kg/vnt
Leidžiama apkrova MPa10
Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu Vilnius

Sąramos Porotherm

Čia rasite Porotherm keraminių sąramų asortimentą su nuotraukomis ir gaminių charakteristikomis. Gyvai apžiūrėkite gaminius galite mūsų atstovybėje.

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm sąrama 11.5 horizontali

Horizontali sąrama Porotherm 11.5. Matmenys: 75 cm - 300 cm kas 25 cm

Techninė informacija
Ilgis75 cm ÷ 300 cm kas 25 cm
Aukštis7,1 cm
Plotis11,5 cm
Svorisapie 16 kg/m

Keraminiai Blokeliai Kaina Akcija Išpardavimas Internetu VilniusPorotherm sąrama 23.8 vertikali

Vertikali sąrama Porotherm sąrama 23.8 Sąramos yra tokio pat aukščio kaip ir visi Porotherm blokai. Sąramas Porotherm ir blokų mūrą paprasta derinti.

Techninė informacija
Ilgis100 cm - 325 cm kas 25 cm
Aukštis23,8 cm
Plotis7,0 cm
Svorisca. 36 kg/m

Atgal
Visos akcijosSiųsti užklausimą Pildyti užsakymą Kaip pirkti
Akcijų prenumerata
KAIP PIRKTI?

PREKYBOS CENTRE

 • Vedrana prekybos centreprekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreapmokėjimas vietoje
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreprekes jūsų bagažinėje
 

TELEFONU

 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės telefonuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

INTERNETU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

GALIMYBĖ PIRKTI LIZINGU

 • Prekės internetulizingo sutarties pasirašymas prekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 
 

ATSISKAITYMAS SU KURJERIU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • arba
 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 • Vedrana prekybos centre
 • atsiskaitymas su kurjeriuatsiskaitymas su kurjeriu
 
 
MES NE ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ - MES TIKROJI PARDUOTUVĖ INTERNETE
© 2008 UAB "Vedrana".