Liberta original 102 Grande

Liberta original 102 Grande kainaSukurkite išskirtinį didelį fasadą naudodami „Liberta™ original 102Grande“.

Apžiūrėkite formą ir visas fasado paviršiaus detales. Pažvelkite, kaip atrodo medžiagos ir spalvos esant skirtingam apšvietimui ir iš įvairių perspektyvų, naudodami „Ruukki“ projektavimo–vizualizavimo įrankį.

Išsaugoti informaciją apie šį gaminį PDF formatu

Galima pagaminti dideles plokštes
Plotis ir aukštis: pagal konkretų projektą
Bangos aukštis: 25–30 mm
Horizontaliosios ir vertikaliosios siūlės: 20–30 mm
Tvirtinimo elementai: matomi
Kryptis: horizontaliai arba vertikaliai

Priedai

Fasado apdailos sistema su lankstiniais, tvirtinimo elementais ir atraminiais statramsčiais – t.y. pilnas sprendimas fasadui, kurį galima lengvai ir greitai sumontuoti.

Atsisiųsti priedų sąrašą DWG formatu

Ruukki_Liberta_rainscreen_panels_accessories_DWG (zip, 1MB)

Atsisiųsti priedų sąrašą PDF formatu

Ruukki_Liberta_rainscreen_panels_accessories_PDF (zip, 4MB)

Projektavimo priemonės

Ruukki_Liberta_rainscreen_panels_dimensional_drawings_DWG (zip, 0.9strongMB)

Ruukki_Liberta_rainscreen_panels_detail_drawings_DWG (zip, strongMB)

Atsisiųsti brėžinius ir projektavimo vadovus PDF formatu

Ruukki_Liberta_rainscreenpanels_design_manuals_PDF (zip, 1MB)

Ruukki_Liberta_rainscreen_panels_detail_drawings_PDF (zip, 7MB)

Ruukki_Liberta_rainscreen_panels_dimensional_drawings_PDF (zip, 6MB)

Montavimas ir priežiūra

 • Siekiant užtikrinti, kad užsakytos plokštės būtų pristatytos į vietą laiku, būtina montavimo darbus suplanuoti iš anksto.

  Prieš montuojant būtina peržiūrėti konkrečias projekto dalis planus ir atkreipti ypatingą dėmesį į pradinį aukštį, tarpus, pakraiges, kampines detales, atramines plokščių struktūras, tvirtinimo būdus ir tvirtinimo elementų kiekį. Plokštės paviršiuje turi būti pakankamai matavimo taškų tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, kad visame pastate vertikaliosios ir horizontaliosios siūlės būtų vienodo pločio. Patikrinus matavimo linijas, montuotojas pažymi pirmosios plokštės pradinius modulius abejose kampo pusėse vertikalia ir horizontalia kryptimis. Jei reikia, ištiesinamos linijos. Linijų tiesumas tikrinamas, pvz., lazeriu, naudojamos spalvotos vielos žymės ir lygiavimo plokštė. Prieš montuojant, patikrinamas sienos lygumas. Vienos plokštės pločio atraminių statramsčių matavimo nuokrypių negali būti.

  Prieš montuojant nuo plokščių sujungimo vietų nuimama apsauginė plėvelė. Nulupti plėvelę nuo plokštės vidurio galima tik įsitikinus, kad montuojant nekils pavojus, kad ji gali būti sugadinta. Būkite itin atsargūs dirbdami su miltelinio dažymo danga padengtomis plokštėmis, nes jos neturi apsauginės plėvelės.

  Plokštės pritvirtinamos prie plieno lakštų metalinių atraminių statramsčių naudojant projektuotojo nurodytus tvirtinimo elementus. Rekomenduojama įtraukti statramsčius į plokščių įsigijimo sutartį ir sumontuoti juos kartu su plokštėmis. Montuodami rėmo ir pan. lankstinius įsitikinkite, kad nebus pažeista fasado ventiliacija, kondensacinio vandens šalinimas ir t. t. . Siekiant apsaugoti pastato konstrukcijas nuo vandens, galinčio patekti dėl vėjo sukeliamo slėgio, reikia naudoti taip vadinamus paviršinio nutekėjimo lankstinius. Prie kitų konstrukcijų plokštės tvirtinamos naudojant tik dengiamuosius lankstinius, be sandariklių.

  Negalima naudoti įrankių, sukeliančių kibirkštis, nes tai gali sugadinti dažų padengimą. Pvz., pjaustymui draudžiama naudoti kampinį šlifuoklį. Atlikę darbą, iš karto nuvalykite (arba jei reikia - nuplaukite) drožles ir kitus nešvarumus. Atsargumas ir kruopštumas dirbant ir planuojant padeda gauti geriausią galimą rezultatą.

  Montavimo dabus turi atlikti du (arba, dar geriau - trys) montuotojai. Plokštes kelkite laikydami už vertikalaus krašto. Jei keliama laikant už horizontalaus krašto, plokštės gali susilankstyti. Gamintojas neatsako už montavimo darbų kokybę.

  Montavimo etapai Montavimo planas

  Atsižvelgiant į projektą, darbų atlikimo vietoje patikrinami toliau išvardinti elementai:

  • Plokščių vietos
  • Modulio linijos
  • Pradinis aukštis
  • Langams ir durims skirtos vietos fasade
  • Kampai
  Apatinės konstrukcijos lygumas

  Apatinės fasado konstrukcijos lygumas tikrinamas naudojant, pvz., lazerį. Duomenys nurodomi
  matavimo protokole.

  Jungiamieji lankstiniai

  Po atraminiais statramsčiais sumontuojami jungiamieji lankstiniai (pvz., cokolio profiliai).

  Atraminiai statramsčiai

  Atraminiai statramsčiai sumontuojami plokščių sujungimo vietose ir plokščių viduryje maksimaliu 700 mm (rekomenduojama) atstumu vienas nuo kito. Tvirtinimo detalių kiekį ir tipą nurodo projektuotojas. Abi atraminių statramsčių jungės pritvirtinamos prie apatinės konstrukcijos pagal planą. Atsižvelgiant į matavimo protokolo duomenis (t.y. jei reikia), šiame etape ištiesinama fasado apatinė konstrukcija. Atraminių statramsčių jungtys visada turi būti prie atramų. Nustatomas toks pradinis atraminių statramsčių aukštis, kad žemiausios plokščių eilės apatinį kraštą būtų galima gerai pritvirtinti prie žemutinės konstrukcijos, o statramstis neišlystų žemiau žemiausios plokštės linijos. Tarp cokolio ir žemiausios plokščių eilės reikia palikti atitinkamą oro tarpą.

  Jungiamieji lankstiniai

  Lankstiniai sumontuojami ant atraminių statramsčių.

  Plokščių montavimas

  Plokštės tvirtinamos prie atraminių statramsčių naudojant išorines junges. Plokštė montuojama pradedant nuo apatinio kairiojo kampo ir baigiant viršutiniu dešiniuoju kampu.

  Atsisiųsti fasado priežiūros vadovus

  Ruukki-Maintenance-instructions-powder-coated-facade-claddings (pdf, 0.59MB)

  Ruukki-Colour-coated-steels-Maintenance-instructions (pdf, 0.71MB)

  Priežiūra

  Pakabos

  Fasade neturėtų būti pakabų. Jei būtina jas naudoti, pakabos atramos turi būti sumontuotos vertikaliojoje arba horizontaliojoje jungtyje iki žemutinės konstrukcijos arba rėmo struktūros.

  Fasado priežiūra – tvirtinimo elementai

  Atliekant priežiūros darbus būtina apžiūrėti plokštės tvirtinimo elementus. Norėdami patikrinti tvirtinimo elementų būklę, patikrinkite keletą tvirtinimo elementų skirtingose pastato vietose. Atkreipkite dėmesį į bendrą tvirtinimo elemento išvaizdą ir po danga esančio sandariklio, neleidžiančio vandeniui patekti į jungtis, būklę. Pakeiskite nusidėvėjusius tvirtinimo elementus.

  Stebėjimas Veskite fasado priežiūros darbų žurnalą. Užsirašykite visą informaciją, pvz., kokie darbai atlikti, laikas, tvarkyta fasado dalis, kas atliko darbus ir kokios medžiagos buvo panaudotos.

 • Užsakymas ir pristatymas

  Plokštės parduodamos kvadratiniais metrais (mstrong). Plokštės specifikacijos turi būti nurodytos atskiroje el. būdu užpildytoje užsakymo formoje. Pristatymo laikas nurodomas atskirai, atsižvelgiant į konkretų projektą.

  Atsisiųsti užsakymo formas

  Ruukki_Liberta_rainscreen_panels_order_forms_XLS (zip, 8MB) PakuotėLiberta original 102 Grande kaina

  Į montavimo vietą plokštės pristatomos supakuotos plėvelėje, medinėse dėžėse. Standartinė pakuotės struktūra visada vienoda. Jei reikia, galima naudoti ir kitokias pakuotes. Pakavimo būdo pasirinkimas taip pat priklauso nuo vietos, kur reikia pristatyti užsakymą.

  Laikymas ir priežiūra

  Iš karto patikrinkite gautų plokščių kiekį. Plokštes galima laikyti esamoje pakuotėje. Atidarytas pakuotes reikia apsaugoti nuo drėgmės. Tinkamai prižiūrėkite plokštes, kad jų nesugadintumėte. Kad užtikrinti darbų saugą ir nepriekaištingą rezultatą, plokštes pjaustykite ir montuokite naudodami tik tinkamus įrankius.

  Identifikavimas

  Prie pakuotės pritvirtinamas lapas, kuriame nurodyta su konkrečia siunta susijusi informacija, pvz., užsakymo, krovinio ir pakuotės numeriai, kontaktinė informacija, pakuotės turinys (plokštės tipas, matmenys ir elementai) ir pakuotės svoris.

  Jei reikia, gaminant plokštes galima pažymėti kliento nurodytu kodu. Naudojant kodą ant atskirų plokščių, jos gali būti naudojamos tik konkrečioje pastato vietoje.

  Atitiktis standartams ir kokybės kontrolė

  Liberta original 102 Grande kainaPlokštės pažymėtos CE ženklu pagal EN 1478strong standartą, taikomą dažytoms ir milteliniu dažymo metodu padengtoms plieno plokštėms. Ženklinimas nurodytas pakuotės etiketėje ir važtaraščio priede.

  Plokščių kokybės kontrolė atliekama laikantis EN 1478strong standarto ir papildomų gamintojo keliamų reikalavimų.


  Atgal
  Visos akcijosSiųsti užklausimą Pildyti užsakymą Kaip pirkti
  Akcijų prenumerata
  KAIP PIRKTI?

  PREKYBOS CENTRE

  • Vedrana prekybos centreprekybos centre
  • Vedrana prekybos centre
  • Vedrana prekybos centreapmokėjimas vietoje
  • Vedrana prekybos centre
  • Vedrana prekybos centreprekes jūsų bagažinėje
   

  TELEFONU

  • Prekės telefonuskambutis
  • Vedrana prekybos centre
  • Prekės telefonuelektroninė sąskaita
  • Vedrana prekybos centre
  • Prekės internetuprekės jūsų kieme
   

  INTERNETU

  • Prekės internetuužklausa internetu
  • Vedrana prekybos centre
  • Prekės internetuelektroninė sąskaita
  • Vedrana prekybos centre
  • Prekės internetuprekės jūsų kieme
   

  GALIMYBĖ PIRKTI LIZINGU

  • Prekės internetulizingo sutarties pasirašymas prekybos centre
  • Vedrana prekybos centre
  • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
   
   

  ATSISKAITYMAS SU KURJERIU

  • Prekės internetuužklausa internetu
  • arba
  • Prekės telefonuskambutis
  • Vedrana prekybos centre
  • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
  • Vedrana prekybos centre
  • atsiskaitymas su kurjeriuatsiskaitymas su kurjeriu
   
   
  MES NE ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ - MES TIKROJI PARDUOTUVĖ INTERNETE
  © 2008 UAB "Vedrana".