Linų sėmenų aliejaus miedenos dažai Linosepas

pirkti internetu

MEDIENOS DAŽAI LINOSEPAS

MEDIENOS DAŽAI Linosepas KAINA 

Natūrali medienos dažyvė, sukurta linų sėmenų aliejaus pagrindu. Atspari pelėsiams ir grybams, gerai įsigeria į medį ir nesudaro paviršiaus plėvelės. Suteikia medienai dekoratyvumą, paryškina natūralią tekstūrą. LINOSEPAS du kartus sumažina vandens įgėrį.

Natūrali ne tik pati dažyvė, bet ir pigmentai – geležies oksidai, todėl yra ilgaamžiai ir atsparūs blukimui.

Dažai LINOSEPAS tinka visų tipų medienai ir jos gaminiams: pastatų viduje ir lauke esančioms medinėms konstrukcijoms (statramsčiams, dailylentėms, grindims), mediniams baldams, tvoroms, pirtims, pavėsinėms, rąstiniams namams ir pan. Taip pat naudojami dažant antiseptikuotus, gruntuotus medinius paviršius, medžio drožlių plokštes (MDP), fanerą.

Išeiga: 1 litras LINOSEPO padengia iki 8 m² medienos ploto.

NAUDOJIMAS: Dažoma mediena turi būti sausa (ne daugiau 20 % drėgnumo), nuvalyta nuo dulkių, pjuvenų, antiseptikuota. Antiseptikavimui rekomenduojame medienos antiseptikus ASEPAS-1 (viduje), ASEPAS-2 (lauke), ASEPAS-3 (apdailinei medienai), medienos patamsėjimus/mėlynavimą panaikinti antiseptiniu medienos balikliu BERŽAS. Prieš naudojimą gerai išmaišyti. Tepti 2 kartus teptuku ar voleliu plonu sluoksniu išilgai medienos. Antrasis sluoksnis tepamas tik išdžiuvus pirmajam, bet ne anksčiau kaip po 12 val. Aplinkos temperatūra negali būti žemesnė kaip 10 °C. Nedažyti prieš lietų arba tuoj po lietaus. Padengtą paviršių džiuvimo metu saugoti nuo dulkių, nešvarumų, vandens. Galutinai išdžiūsta per 48 val, priklausomai nuo medienos rūšies ir apdorojimo būdo (pjautinė ar obliuota), aplinkos temperatūros ir drėgmės.

SPALVOS

Aliejumi LINOSEPAS apdorotos medienos spalva priklauso nuo medienos rūšies, struktūros, jos apdorojimo ir dažymo būdo.

LINOSEPAS spalvų paletė: bespalvė, pušies geltona, gintarinė, riešuto rusva, tamsi ruda, raudona, sendinto medžio ir balta.

Medienos dažai Linosepas kainaMedienos dažai Linosepas kainaMedienos dažai Linosepas kainaMedienos dažai Linosepas kainaMedienos dažai Linosepas kainaMedienos dažai Linosepas kainaMedienos dažai Linosepas kainaMedienos dažai Linosepas kaina

MEDINĖ TVORA. KAIP NUDAŽYTI, PERDAŽYTI, PRIŽIŪRĖTI?

Tvoros dažymas gali būti itin įdomus užsiėmimas, pasakytų Tomas Sojeris, Marko Tveno romano personažas. Gražiomis spalvomis nudažyta medinė tvora džiugina ir šeimininkų, ir praeivių akis. Tačiau dažai skirti ne tik grožiui – jie saugo medieną nuo spalvos pokyčių, nes ilgainiui dėl atmosferos poveikio tvora pilkėja, apauga samanomis. Po kurio laiko mediena neišvengiamai sutrūkinėja, dažai nublunka ir apsilaupo, tad perdažyti tvorą rekomenduojama kas 5–6 metus. Renkantis dažus būtina atkreipti dėmesį į tai, ar jie atstumia vandenį, ar saugo nuo ultravioletinių spindulių, ar be kenksmingų žmogui priedų.

PASIRUOŠIMAS

Prieš dažant nuo naujos medienos reikia nuvalyti dulkes, pjuvenas, impregnuoti ją antiseptiku (arba pirkti impregnuotą medieną) ir gerai išdžiovinti. Jeigu yra medienos paviršiaus nelygumų, galima lengvai pašveisti tas vietas švitriniu popieriumi. Jeigu norite perdažyti seną tvorą, visų pirma specialiu medienos plovikliu nuplaukite samanas ar žiedadulkių apnašas, o tamsias dėmes ant lentų pašalinkite medienos balikliu.

DAŽYMAS

Medienai ypač tinka aliejiniai dažai, kurie išryškina medienos raštą, yra elastingi, gerai įsigeria ir atstumia vandenį. Geriausia naudoti natūralius netoksiškus dažus be aplinkai kenksmingų organinių tirpiklių, lakiųjų organinių junginių, skiediklių ir panašių sveikatai kenksmingų priedų. Jeigu turite galimybę, rinkitės linų sėmenų aliejaus dažus su natūraliais pigmentais: jų išeiga yra nedidelė, o spalvos – natūralios, tinkančios lietuviškam peizažui.

KAD ILGIAU LAIKYTŲ

Labai svarbios dažymo sąlygos – oro temperatūra, drėgnis, medienos paviršiaus drėgmė. Geriausia dažyti nekarštą, sausą vasaros dieną. Dažant medinę tvorą reikėtų laikytis gamintojų rekomendacijų, pavyzdžiui, nedažyti saulės atokaitoje, kad dėl aukštos temperatūros nesusidarytų pūslelių, kai labai drėgna arba tuoj po lietaus. Kadangi Lietuvoje gana dažnai lyja ir drėgna, ši taisyklė neretai pažeidžiama, ir tai kenkia dažymo kokybei. Be to, stenkitės dažyti ir ne žemesnėje kaip 10 °C temperatūroje.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kokie dažai tinka vidui ir išorei, sakykim, bespalvius dažus rekomenduojama naudoti tik pastatų viduje, nes tvoros jie neapsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Visada atidžiai laikykitės gamintojų nurodymų: nedažykite ant drėgno paviršiaus, tepkite tolygiai plonu sluoksniu, tinkamai džiovinkite. Džiūstančią medieną saugokite nuo dulkių, nešvarumų, lietaus.

SAUGU IR SMAGU

Tvoros dažymas vasarą gali tapti visos šeimos dienos (ar savaitgalio) pramoga, jeigu pasirinksite sveikatai saugius, natūralius dažus. Pamažu įprantame atidžiai skaityti maisto etiketes, tačiau ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį į medžiagų, kurios mus supa, sudėtį. Linų sėmenų aliejaus dažais be sveikatai kenksmingų priedų medinę tvorą gali dažyti ir vaikai, ir tėvai.


Atgal
Visos akcijosSiųsti užklausimą Pildyti užsakymą Kaip pirkti
Akcijų prenumerata

Linų sėmenų aliejaus miedenos dažai Linosepas

KAIP PIRKTI?

PREKYBOS CENTRE

 • Vedrana prekybos centreprekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreapmokėjimas vietoje
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreprekes jūsų bagažinėje
 

TELEFONU

 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės telefonuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

INTERNETU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

GALIMYBĖ PIRKTI LIZINGU

 • Prekės internetulizingo sutarties pasirašymas prekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 
 

ATSISKAITYMAS SU KURJERIU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • arba
 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 • Vedrana prekybos centre
 • atsiskaitymas su kurjeriuatsiskaitymas su kurjeriu
 
 
MES NE ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ - MES TIKROJI PARDUOTUVĖ INTERNETE
© 2008 UAB "Vedrana".