Techniniai parametraiVisi sisitemos elementai yra padengti 4 apsauginiais sluoksniais:
1) cinko sluoksnis,
2) pasivusis sluoksnis,
3) padengimo sluoksnis,
4) organinė danga (apsauginė plėvelė).


| 
| GALECO PLIENINĖ 110 - lietvamzdžių sistema skirta garažams, angarams, terasoms ir gyvenamiesiems namams. |

| 
| GALECO PLIENINĖ 130 - lietvamzdžių sistema skirta didesniems gyvenamiesiems namams (daugiabučiams) ir mažiems pramoniniams pastatams. |
Pagrindiniai montavimo principai:
1. GALECO STAL sistema yra tvirtinama prie stogo pakalimo lentos. Latakų laikikliai turi būti sukabinti taip, kad prisitaikytų prie latakų ilgio (latako ilgis 3 metrai). Atminkite, kad latakų laikiklius reikia montuoti taip, kad slinkdamas nuo stogo sniegas nesulaužytų latakų (1 pav.). Latakai turi būti sumontuoti su 2,8 mm išilgai 1 metro nuolydžiu. Nors plieninė sistema mažiau vaikšto nuo temperatūros svyravimų, nei plastikinė, rekomenduojama įleisti latakus į jungtį nuo 4mm iki 10mm. Latakai turi būti apsaugoti nuo apledėjimo. Geriausia apsauga yra stogo šilumos izoliacija ir sniego nuošliažų atmušėjai. Latakai montuojami, kai stogas jau yra uždengtas, taip jie apsaugomi nuo suraižymo montavimo metu. (1a pav.)

2. Latakų tvirtinimas: nustatomas žemiausias taškas lietvamzdžių sistemoje.GALECO STAL sistema gali būti montuojama 4 būdais (žr. lentelę).

Tarp latako jungčių turi būti ne mažesnis, nei 304-305 cm atstumas. Laikikliai montuojami ne rečiau, nei 0,8m atstumu.

3. Vieta, kur suplanuotas vandens nubėgimas, latake reikia išpjauti skylę ir jį sumontuoti su nuolaja. Skylė turi būti apvali ir sutampanti su nuolajos skyle.

4. Latako jungtis su lataku susineria paprastai, reikia pradėti nerti nuo išorinės latako sienelės.(5a ir 5b pav.)


5. Išoriniai ir vidiniai latako 900 kampai yra su guminėmis tarpinėmis, taip išvengiama papildomų latako jungčių.(5c pav.)


6. Po latakų montavimo, sujungimus būtina ištepti statybiniu silikonu.(6 pav.)


7. Tais atvejais, kai nėra pastogės, tiesiogiai sujungti lietvamzdį su nuolaja - naudojama mova.(7a pav.) Kai namas yra su pastoge, lietvamzdžio sujungimui su nuolaja naudojamos dvi alkūnės ir atpjauto lietvamzdžio dalis. (7b pav.)

8. Lietvamzdžiai tarpusavyje sujungiami movos pagalba, tai užtikrina sistemos kompensavimasi, esant temperatūriniams svyravimams.(8 pav.)
Apkabų montavimas: š pradžių įsukamas varžtas į fasadą, po to prie jo prisukama aliuminė kvadratinė detalė ir tik po to montuojama apkaba. Negalima suveržti apkabų per stipriai, kadangi lietvamzdžiams reikia palikti galimybę kompensuotis, esant temperatūriniams svyravimams. Apkabos montuojamos ne didesniais, nei 1,8 m tarpais.(9 pav.)

Sistemos montavimo užbaigimas - vandens surinkimas:
a) Lietvamzdžio gale jungiama alkūnė - vandens nutekėjimui. Atstumas tarp alkūnės galo ir žemės neturi būti mažesnis, nei 20 cm.(10a pav.)

b) Yra galimybė sujungti lietaus nuvedimo sistemą į požeminę lietaus kanalizaciją per universalų nusodintuvą. Jis atsparus šalčiui, sulaiko lapus ir kitus užteršimus. Keičiamieji ekscentriniai universalaus nusodintuvo žiedai leidžia lengvai sujungti nuleidžiamuosius lietvamzdžius nuo 50 mm iki 110 mm diametro. (10b pav.)
