Šiltnamiai internetu už gerą kainą | UAB Vedrana

siltnamiai TIK PAS MUS DIDŽIAUSIA
ŠILTNAMIŲ EKSPOZICIJA LIETUVOJE
UŽSUKITE Į MŪSŲ ŠILTAMIŲ IŠPARDUOTUVĘ
 
Šiltnamių aksesuarai >>>
 
Šiltnamiai kaina

Šiltnamiai

Dauguma sutiks, jog daržovės, kurias užauginame patys, yra skanesnės. Be to, esame tikri dėl jų auginimo, žinome kuo tręšėme, ar tai ekologiškas produktas, ar ne ir t. t. Kitaip tariant, užsiaugindami savo daržovių esame tikri jų kilme, o tai yra labai svarbu, nes vis daugiau ir daugiau bėdų kyla dėl netinkamos mitybos ir cheminių junginių gausos produkcijoje. Dėl to vis daugiau žmonių prisimena, kas per statinys yra šiltnamis.

Norint užsiauginti savų daržovių ar prieskoninių augalų šiltnamis nėra būtinas, tačiau jis suteikia galimybę lengviau planuoti derlių, kontroliuoti temperatūrą, drėgmę, todėl šiltnamiai Lietuvoje, kur oro sąlygos ganėtinai permainingos visais metų laikais, jau nuo senų laikų gerai pažįstami ir naudojami. Vieni juos iki šiol konstruoja iš to, ką randa, kiti investuoja daugiau ir pasistato šiuolaikiškus, netgi išmanius šiltnamius, padedančius pasiekti dar geresnių rezultatų bei nedarkančius estetinio kiemo vaizdo.

Šiltnamiai akcija! Tai proga įsigyti šiltnamį pigiausiai

Tiems, kurie ieško šiltnamio savo šeimos poreikiams vienas iš patraukliausiai skambančių šūkių yra „Šiltnamiai akcija!“ Žinoma, sutaupyti nori visi, tačiau pastaruoju metu šiltnamiai kainos klausimu yra kur kas palankesni pirkėjams. Geros kokybės polikarbonato šiltnamis atsieina visai nedaug, ypač kai paskaičiuosime kiek jis gali atnešti naudos pavaišindamas nuostabiu derliumi. Tad galima drąsiai teigti, jog šiltnamiai yra puiki investicija į savo ateitį.

Grįžtant prie akcijų – tai tikrai puiki proga įsigyti šiltnamį, nes akcija reiškia arba mažesnę kainą, arba daugiau įvairių priedų. Pradedant nemokamu atvežimu ar / ir surinkimu, baigiant tokiomis iš pirmo žvilgsnio smulkmenomis, kuris iš tiesų palengvina šiltnamio priežiūrą: automatinės orlaidės, papildomi ventiliatoriai, lentynos ar takeliai.

Šiltnamiai pigiau ir be akcijų

Nors akcijas žmonės mėgsta, tačiau dar labiau jie mėgsta įsigyti daiktą tiesiog pigiau. Šiltnamiai pigiau be akcijų siūlomi labai įvairiomis progomis. Pavyzdžiui, praėjus šiltnamių statymo bumui pavasario pradžioje ar vėlyvą rudenį. Tai ne tik laikas, kada šiltnamiai kaina mažesne siūlomi, bet dar ir pakankamai tinkamas laikas jo statymui. Tai reiškia, jog įsigiję šiltnamį spėsite jį pasistatyti iki artimiausio sėjimo ar iki žemė įšals ir taps nelabai tinkama paruošimui. Žinoma, šiltnamiai akcija papuošti lengviau pastebimi, bet neapsigaukite – ne visada šiltnamiai yra pigesni akcijų metu, kartais jie parduodami tiesiog pigiau.

Populiariausi vis dar išlieka plėvele dengti šiltnamiai, tačiau prie atnaujintų ar naujai pastatytų individualių namų tokių šiltnamių jau beveik nebėra, vos vienas kitas. Juos keičia polikarbonatiniai šiltnamiai. Tai ne tik gražesni, modernesni, bet ir tvirtesni, gerokai ilgaamžiškesni šiltnamiai.

Pasirinkti taip pat yra iš ko, nes polikarbonatas gali būti gaminamas įvairių formų ir dydžių, tad drąsiai rasite ir aukštą, ir žemesnį, ir labai platų, ir sukursite labai ilgą šiltnamį, visai nepriklausomai nuo jo pagrindinės formos: dvišlaitis, vienšlaitis, arkinis ar lašo formos.

Dėka modernių technologijų ir nuolatinio judėjimo pirmyn, polikarbonatiniai šiltnamiai kaina aktyviai konkuruoja su plėvele dengtais. Žinoma, pirmas žvilgsnis gali ir apgauti, nes plėvelė atrodo pigiau, tačiau ją reikia keisti kas porą sezonų, o kartais ir dar dažniau, ypač jei pasirenkama pigesnė, plonesnė, siaučia vėtros ar žiema būna ypač sudėtinga. Gerai įvertinus polikarbonatiniai šiltnamiai atsiperka vos per kelerius metus, ilgiausiai per dešimtmetį, jei neskaičiuosime laiko, kurį sugaištame keisdami plėvele – paskaičiavus ir laiko sąnaudas akivaizdu, jog polikarbonatas yra kur kas efektyvesnė medžiaga šiltnamiams. Be kita ko, kai šiltnamiai akcija reklamuojami – įsigysite taip pigiai, kad net nevertės galvoti apie plėvelės pirkimą, įtempimą ir priežiūrą.

Šiltnamiai kainos ir kokybės santykiu džiugina

Jei žvilgtelėti į šiltnamių kainos etiketes – jos gali sugluminti, nes skaičiai dažniausiai triženkliai. Na, tai nėra labai daug, bet ir ne taip jau ir mažai. Visgi, kainos ir kokybės santykis šiai dienai yra toks, kad apie meistravimą iš turimų statybinių medžiagų likučių net neverta galvoti. Kol rasite viską, ko reikia, ko gero vis tiek teks šį bei tą prisipirkti, o ir kokybė gali būti ne visai tokia kaip gamykloje paruošto ir tiksliai išpjauto šiltnamio detalių, tad galiausiai teks ką nors paremontuoti, neteksite sandarumo, prarasite ilgaamžiškumą,o pavertus sugaištą laiką pinigine išraiška – dar ir pralošite. Be abejonės, jei mėgstate meistrauti – tai pramoga, o ne darbas, tačiau net ir įsigijus polikarbonatinį šiltnamį galima rasti įdomios veiklos – jo surinkimas lyg įdomi dėlionė suaugusiems (galima užsakyti ir surinkimo paslaugą).

Kokybiški iš polikarbonato pagaminti šiltnamiai yra ypatingi savo atsparumu lietuviškiems orams. Jiems nėra baisūs vėjai, nebijo tokie šiltnamiai ir sniego ar ilgo lietaus. Žinoma, jei žiema ypač snieguota, o nuo stogelio sniegas niekaip nenuslysta (tai ypač aktualu temperatūrai lipant į teigiamą pusę) vertėtų sniegą pašalinti, visai kaip ir nuo pačio namo stogo, priešingu atveju svorio stogas gali ir neatlaikyti, tačiau normaliomis sąlygomis per žiemą rūpesčių Jums šiltnamis nekels. Palyginimui, plėvele dengti šiltnamiai reikalauja nemažai priežiūros. Vieni žmonės plėvelę kiekvieną žiemą nuardo, kad ji nesuplyštu, kiti dažniau patikrina, ar sniegas nesilaiko, dar kiti po žiemos įtempia plėvelę iš naujo, nes sniegas ir vėjas ją kiek atpalaiduoja. Dažniausiai kas du sezonus tenka plėvelę keista, tad vėl daug laiko ir nemažai lėšų keliauja šiltnamio paruošimui. Vien dėl to verta pagalvoti apie naują polikarbonatinį šiltnamį.

Priežasčių pakeisti seną šiltnamį nauju yra ir daugiau. Pavyzdžiui, atlikus namo rekonstrukciją viskas atrodo naujai, o senas šiltnamis lyg spuogas darko bendrą vaizdą. Žvilgtelėję į mūsų šiltnamių pasiūlą galite pamatyti labai daug įvairiausių formų šiltnamių, kurie puikiai tiktų prie Jūsų atnaujinto namo. Ar tai bus tradicinis dvišlaičiu stogu, ar ne ką rečiau sutinkamas arkinis, o gal labiau lašą primenantis šiltnamis – jokio skirtumo. Visi jie yra puikiai tinkami auginti daržovėms, prieskoniams ar ką tik Jūs sugalvosite.

Kieme puikiai besižiūrintis šiltnamis ne tik atrodys gerai, bet ir leis Jums gauti nemažą derlių anksčiau nei tai užaugtų atviroje lysvėje. Be viso to, pasinaudoję įvairiais priedais galite šiltnamio priežiūrą paversti labai lengva ir nereikalaujančia daug laiko. Automatinės orlaidės, kurioms, beje, visai nereikia papildomo energijos šaltinio, leis Jums vakare nebesukti galvos, ar uždarėte orlaidę ar ne, nes tai jau bus šiltnamio „darbas“, o ne Jūsų. Automatinės laistymo sistemos padės palaikyti nuolatinę drėgmę šiltnamio viduje, tad ir čia sutaupysite laiko – nereikės kas rytą anksti bėgti laistyti savo gėrybių. Lentynėlės pravers tiems, kurie neturi vietos namuose daiginti. Daigyklas pastatę ant patogių lentynų galėsite augalus iš karto pratinti prie šiltnamio sąlygų, o kai tik persodinsite į žemę lentynas galėsite lengvai nuimti – patogiau ir būti negali! Tai šiuolaikiniai šiltnamiai, kuriais siūlome kuo greičiau pakeisti savo senuosius šiltnamius, keliančius daugybę rūpesčių ir ne itin puošiančius Jūsų jaukų kiemą.

Žymos:
siltnamiai šiltnamiai siltnamiai kaina šiltnamiai kaina šiltnamiai vilniuje šiltnamių parduotuvė

Atgal
Visos akcijosSiųsti užklausimą Pildyti užsakymą Kaip pirkti
Akcijų prenumerata

Šiltnamiai - Totalinis Išpardavimas!

KAIP PIRKTI?

PREKYBOS CENTRE

 • Vedrana prekybos centreprekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreapmokėjimas vietoje
 • Vedrana prekybos centre
 • Vedrana prekybos centreprekes jūsų bagažinėje
 

TELEFONU

 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės telefonuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

INTERNETU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuelektroninė sąskaita
 • Vedrana prekybos centre
 • Prekės internetuprekės jūsų kieme
 

GALIMYBĖ PIRKTI LIZINGU

 • Prekės internetulizingo sutarties pasirašymas prekybos centre
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 
 

ATSISKAITYMAS SU KURJERIU

 • Prekės internetuužklausa internetu
 • arba
 • Prekės telefonuskambutis
 • Vedrana prekybos centre
 • prekės jūsų kiemeprekės jūsų kieme
 • Vedrana prekybos centre
 • atsiskaitymas su kurjeriuatsiskaitymas su kurjeriu
 
 
MES NE ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ - MES TIKROJI PARDUOTUVĖ INTERNETE
© 2008 UAB "Vedrana".